Nowe gitary Sterling w ofercie Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki STERLING
Nowe gitary Sterling w ofercie Music Info

Firma Music Info poinformowała o nowej dostawie gitar i basów Sterling by Music Man. Ofertę gitarową uzupełniają 2 modele sygnowane przez Johna Petrucciego oraz popularny Axis w nowej odsłonie kolorystycznej.

Dzięki wysokiej jakości zbliżonej do poziomu wykonania swych amerykańskich pierwowzorów oraz dzięki wyjątkowo korzystnej cenie instrumenty z logiem Sterling zdobywają coraz większą popularność. W najnowszej dostawie nie zabrakło jak zwykle wyjątkowych nowości, które mamy nadzieję trafią idealnie w gusta polskich gitarzystów. Wszystkie instrumenty Sterling by Music Man produkowane są w Indonezji i przechodzą drobiazgową kontrolę jakości w USA.

 

Sterling JP 100 3TS to najnowsza sygnatura Johna Petrucci z dumą nawiązująca do customowej serii BFR - gitara posiada klonową nakładkę wykończoną w pięknym kolorze 3-tone Sunburst. Sterling JP 60 PRB prezentowany jest w perłowym, klasycznym kolorze - Pearl Red Burst. Modele sygnowane przez gitarzystę charakteryzują się specjalnie wyprofilowanymi, lipowymi korpusami, nowym 3-pozycyjnym przełącznikiem i dwoma humbuckerami o wysokim poziomie wyjściowym.

 

Sterling AX 40 TBK tu niezwykle popularny Axis w nowej odsłonie - Transparent Black. Gitara posiada lipowy korpus z wzorzystym, klonowym topem i kremowym bindingiem. Klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą przykręcony jest do korpusu za pomocą 5 śrub. Zamontowano tu obustronny, blokowany mostek tremolo Sterlinga. Układ elektryczny stanowią 2 humbuckery Sterling A5 Zebra, 3-pozycyjny przełącznik i pojedyncze pokrętło głośności.

www.musicinfo.pl
www.sterlingbymusicman.com