Basowa stacja robocza

Newsy
Pozostałe artykuły marki ROLAND
Basowa stacja robocza
Nowy produkt firmy Roland nosi nazwę VB-99 V-Bass i zapowiadany jest jako rewolucja w basowym świecie.

Wcześniej mieliśmy już szansę poznać jego starszego brata, model V-Bass. Było to urządzenie, które całkowicie zmieniło sposób myślenia o realizacji i obróbce sygnału. Oba systemy oparte są na opatentowanej technologii COSM, w której realizowane są nowoczesne oraz vintage'owe basy, zarówno elektryczne jak i akustyczne, a także basy syntezatorowe. Do dyspozycji mamy tu między innymi 12 modeli preampów, 6 modeli głośników, 43 efekty i 6 typów kompresji.

{M4_image 0}

Pełną kontrolę nad dźwiękiem daje nam rewolucyjny D BEAM (system sterowania parametrami urządzenia za pomocą specjalnego promienia świetlnego)...

{M4_image 1}

...V LINK i kontroler wstęgowy (ang. ribbon controller) jaki najczęściej zobaczyć możemy w keyboardach.

{M4_image 2}

VB-99 wyróżnia się także dwoma niezależnymi torami sygnału, które mogą być osobno modulowane i obrabiane, a na końcu zmiksowane ze sobą. Możliwe jest również dowolne rozdzielanie patchy na poszczególne struny lub miejsce wydobycia dźwięku na strunie, a także takie ustawienie urządzenia, aby dźwięk basu akustycznego zmieniał się w syntezator przy mocniejszym ataku. System VB-99 pracuje w połączeniu z przetwornikiem GK-3B.

{M4_image 3}

{M4_image 4}

{M4_image 5}

{M4_image 6}

Więcej informacji: www.roland.com lub www.rolandpolska.pl 

 

Dystrybutor: Roland Polska
WWW: www.rolandpolska.plul. Kąty Grodziskie 16B
03-289 Warszawa
Tel/Fax: 0 22 678 95 12