Fender Zaprasza na gitarowe kliniki z Gregiem Kochem!

Newsy
Fender Zaprasza na gitarowe kliniki z Gregiem Kochem!

Fender zaprasza Was na ekscytującą przygodę - Greg Koch zagra, powali Was na kolana, a potem pozwoli zadawać pytania z tej pozycji ;) Polecamy, bo każdy jego występ kończy się dźwiękiem szczęk opadających na posadzkę, bez względu na styl muzyki, preferowany przez ich właścicieli...

Greg Koch został nazywany przez teoretyków gitary "Zakręconym geniuszem gitary" i "eklektycznym wirtuozem". Koch wzniósł się ponad lokalną sławę w środkowych stanach i stał się światowej sławy gitarzysta, asem sesji nagraniowych, gwiazdą książek i filmów instruktażowych, felietonistą magazynów, osobowością radiową i komikiem. Jego legendarne już kliniki gitarowe Fendera są jednymi z najchętniej organizowanych przez sklepy na całym świecie.

Jego fascynacja gitarowa rozpoczęła się w trzeciej klasie, kiedy Greg robił wycięte z tektury gitary Fender Stratocaster® i używał pedału maszyny do szycia jego siostry jako prowizorycznego wah-wah. W ten sposób grał razem z muzyką Jimiego Hendrixa, którego gra stała się jego obsesją. Pierwszą prawdziwą gitarę dostał w wieku 12 lat, wtedy zaczął uczyć się z nagrań różnych zespołów. Studiował gitarę jazzową na Uniwersytecie w Wisconsin, a jego zespół oparty na muzykach z Milwaukee stał się jednym z najbardziej popularnych i cieszących się dużym uznaniem w regionie.

Koch jest jednym z najbardziej zajętych muzyków prowadzących kliniki Fendera. Nie tylko wychwala zalety sprzętu, ale zmienia swoje wystąpienia w niepowtarzalne show pełne muzyki i wyśmienitego humoru. Jego współpraca z wydawniczym gigantem "Hal Leonard" zaowocowała serią rewelacyjnych szkółek gitarowych.

Poniżej daty klinik Grega w Polsce i Czechach:

1.10.2012 - Warszawa, Klub Medyk - organizowana przez Sklep Muzyczny Pasja
2.10.2012 - Sosnowiec, Sklep Muzyczny Guitar Dream
3.10.2012 - Ostrava, Muziker
4.10.2012 - Brno, Audiotek (Music City)
5.10.2012 - Praga, Kytary.cz

Informacja o godzinach rozpoczęcia klinik dostępna będzie na stronach internetowych sklepów.