Filmy z Music Media '08

Newsy
Filmy z Music Media '08
W serwisie Gitarzysta.TV znajdziecie relacje wideo z targów Music Media 2008 oraz film z rozdania nagród Nasz typ 2008.

Od 25 do 27 września w Krakowie odbywały się Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego Music Media. Na imprezie spotykali się najistotniejsi przedstawiciele firm muzycznych z całego kraju. Były to zarówno duże, znane od lat firmy, jak również i te, które dopiero wkraczają na rynek. Łączna powierzchnia targów to 7 km kwadratowych.

W pierwszej części relacji wideo zobaczyć można stoiska następujących firm: Lauda Audio, Mensinger Guitars, Sound Service, LDM oraz FX Music. W części drugiej: Warwick, ESS Audio, Audiostacja. W części trzeciej: Aplauz, Gama, Mega Music, Karl Höfner, Kisielewski. W części czwartej: Music Info, Interton.

KLIKNIJ W OBRAZEK:
{M4_image 0}

Podczas tegorocznych Targów po raz pierwszy miała miejsce gala wręczenia Nagród Czytelników magazynów "Estrada i Studio", "Gitarzysta" oraz "Live Sound Polska" w plebiscycie "Nasz Typ 2008". Impreza odbyła się przy współpracy z firmą Targi w Krakowie. Plebiscyt miał na celu wyłonienie najlepiej rozpoznawalnych i uznawanych przez naszych Czytelników produktów, a jego wyniki prezentują opinię o konkretnych wyrobach dostępnych na naszym rynku. Zwycięzców we wszystkich kategoriach wytypowali Czytelnicy trzech wyżej wymienionych magazynów za pośrednictwem specjalnych ankiet, które dołączone były do pism w łącznej ilości 37.400 sztuk. Ankiety z listą nominowanych produktów posiadały dodatkową pozycję o nazwie "Inne", która umożliwiła Czytelnikom wskazanie produktu spoza listy. Mała liczba głosów uzyskanych w tej właśnie pozycji świadczy o tym, że nominacje redakcyjne były jak najbardziej trafione i reprezentatywne dla poszczególnych kategorii. Należy jednak podkreślić, że uzyskane wyniki nie odzwierciedlają redakcyjnych ocen poszczególnych produktów. Więcej informacji o imprezie oraz film z gali wręczenia nagród można znaleźć na naszej witrynie internetowej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

KLIKNIJ W OBRAZEK: