Konkurs Voodoo Lab

Newsy
Weź udział w konkursie organizowanym przez Firmę Muzyczną - nagraj utwór i zgarnij jedną z nagród...

Wiadomo - wszyscy tęsknią za starymi dobrymi czasami: miłość, wolność, psychodelia...W latach siedemdziesiątych powstała największa muzyka, fundamenty tego co dzisiaj nazywa się rockiem. To właśnie wtedy rodziły się największe legendy gitary.

O ile przez ostatnie cztery dekady powstało setki nowych instrumentów i efektów, to jednak często za wzór obiera się właśnie te, które nazywamy dzisiaj "vintage" (my, gitarzysci, wiemy to najlepiej - niezmiennie przecież tkwimy przy swoich lampach i wszelkich analogowych zabawkach :-)).

Chcemy zatem przypomnieć o duchu lat siedemdziesiątych, który w dzisiejszej muzyce zaginął gdzieś pod nawałem doskonałej techniki i sterylnego brzmienia. Efekty Voodoo Lab to właśnie taka podróż w czasie - do najlepszych lat muzyki...Cofnij się więc te kilkadziesiąt lat, by poczuć to, co w muzyce najważniejsze. Pozwól sobie na chwilę zadumy.

Nie dumaj jednak zbyt długo, bo na zgarnięcie tu i teraz czeka jeden z legendardnych vintage'owych efektów Voodoo Lab ;-) Który? Wybierzesz sam...

Szczegóły i regulamin: firmamuzyczna.pl/shop_content.php?coID=21

 

Dystrybutor Voodoo Lab: Firma Muzyczna
WWW: firmamuzyczna.plul. Nowohucka 47/24
30-728 Kraków
tel. +48 12 394 57 40