Wyrzuć kabel!

Newsy
Pozostałe artykuły marki BRACE AUDIO
Wyrzuć kabel!
Firma Brace Audio wprowadziła na rynek swój nowy bezprzewodowy system dla gitarzystów.

Brace Audio to firma powołana do życia w roku 2005 przez światowej klasy inżynierów i producentów dźwięku. Jednym z owoców ich prac jest najnowszy system bezprzewodowy dla gitarzystów: DWG-1000 Digital Wireless Guitar System.

Ten cyfrowy, bezprzewodowy system pozwala muzykowi nie plątać się w kablach podczas koncertu, zapewniając połączenie całkowicie pozbawione zakłóceń w zasięgu 25 metrów. Zestaw wyposażony jest w moduł nadajnika, który przetwarza sygnał analogowy gitary na postać cyfrową. Pracuje z częstotliwością nośną 2.4 GHz, za pomocą której przekazuje sygnał z gitary do odbiornika. W odbiorniku sygnał jest przetwarzany z powrotem do analogowego sygnału audio bez jakichkolwiek strat, czy też utraty wysokich częstotliwości. Urządzenie nie jest wrażliwe na zatłoczone przestrzenie UHF / VHF, których używają konwencjonalne systemy. Bez względu na położenie gitary względem odbiornika, sygnał ma zapewnioną nieprzerwaną łączność.

{M4_image 0}

Równocześnie może działać do czterech takich urządzeń w tym samym miejscu i czasie. Urządzenia nie wymagają strojenia, dobierania kanałów itd. Nadajnik zasilany jest dwoma bateriami AA i może pracować nieprzerwanie przez 5 godzin, a odbiornik przez 7. Nadajnik posiada sygnalizację w postaci czerwonej diody, która 15 min. przed wyczerpaniem się baterii sygnalizuje jej niski poziom. Możliwe jest również zasilanie akumulatorami AA - 1.2V.

Wymiary nadajnika i odbiornika są takie same: długość 93mm, szerokość 67mm, grubość 37mm - czyli bardzo małe. Wejście nadajnika i wyjście odbiornika to gniazda typu jack 1/8". Do zestawu dołączone są 2 kable z końcówkami jack 1/8" i jack 1/4".

Więcej informacji: www.braceaudio.com

 

Dystrybutor: Audiostacja s.c.
ul. Główna 20A
03-113 Warszawa
Tel.: (0-22) 616 13 86
Fax: (0-22) 616 13 94
E-mail: info@audiostacja.pl