Peavey przedstawił nowy wzmacniacz Nano Vypyr

Newsy
Pozostałe artykuły marki PEAVEY
Peavey przedstawił nowy wzmacniacz Nano Vypyr

Nano Vypyr to najnowszy, kompaktowy wzmacniacz Peavey'a, wykorzystujący analogową technologię i posiadający wbudowany procesor efektów

Na pokładzie znalazło się 11 modeli wzmacniaczy i 35 kombinacji efektów. Umieszczony w niewielkiej obudowie model Nano Vypyr, dysponuje mocą 7W i oparty jest na technologii zastosowanej w nagradzanej serii Vypyr. Wzmacniacz zasilany jest przy pomocy baterii lub zewnętrznego zasilacza AC i wykorzystuje głośnik o średnicy 8".

Wśród wzmacniaczy znalazło się po 2 modele z kategorii clean, overdrive, rock, metal, lead i jeden model akustyczny. Sekcja preampu oparta jest na analogowej technologii Peavey'a TransTube, a niezwykle lekka końcówka mocy wykonana jest w klasie D. Do kontroli brzmienia służą potencjometry BASS, MID, TREBLE i GAIN.

W cyfrowej sekcji DSP znalazły się takie efekty jak chorus, wah, compression, compression/chorus, flanger, octaver, tremolo, rotary speaker, reverb i delay z tap tempo, dostępne w 35 różnych konfiguracjach. Pokrętło EFFECTS MORPH umożliwia zmianę kilku parametrów jednocześnie, a opcjonalny pedał ekspresji pozwala na dodatkowe zmiany w czasie rzeczywistym.

Uzupełnieniem jest jeszcze wejście mikrofonowe z regulacją poziomu, tuner chromatyczny, wejście AUX i wyjście słuchawkowe.

www.peavey.com
www.lauda-audio.pl