Seymour Duncan Mick Thomson EMTY Blackouts do siedmiostrunowych gitar

Newsy
Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Seymour Duncan Mick Thomson EMTY Blackouts do siedmiostrunowych gitar

Firma Seymour Duncan poszerzyła swoją ofertę o sygnowane przez Micka Thomsona przetworniki EMTY Blackouts przeznaczone do siedmiostrunowych gitar.

Przypomnijmy, że obecne na rynku aktywne przetworniki Seymour Duncan Mick Thomson EMTY Blackouts, przeznaczone do gitar o standardowej ilości strun, zostały stworzone z myślą o potrzebach i specyficznej technice gry gitarzysty Slipknot. Cechą odróżniającą przetworniki Blackouts EMTY od Blackouts Original jest przede wszystkim ekstremalnie mocne brzmienie w dolnym (co ma szczególne znaczenie w muzyce tego amerykańskiego zespołu) i górnym zakresie częstotliwości. Dzięki temu świetnie sprawdzają się muzyce metalowej, do gry przy obniżonym stroju.

"Blackouts oferują znacznie więcej niż typowe aktywne pickupy" - mówi Thomson. "Brzmią bardziej naturalnie i mocniej, zapewniają bogatsze harmonie oraz szerszy zakres częstotliwości".

Dodajmy, że Seymour Duncan Mick Thomson EMTY Blackouts najlepiej sprawdzą się w typowym dla gitarzysty Slipknot dwuprzetwornikowym komplecie, ale można stosować je również pojedynczo, przy mostku lub szyjce.

Więcej o przetwornikach EMTY Blackouts TUTAJ.

Od teraz będzie dostępna również wersja przetworników EMTY Blackouts przeznaczona do siedmiostrunowych gitar.