Riverside - 21.08.2021 - Warszaw

Relacje

Paweł Mielko

Riverside - 21.08.2021 - Warszaw

Gramy doWoli to nowy, najdłuższy, plenerowy festiwal muzyczny w Warszawie! Dziesiątki najpopularniejszych polskich i zagranicznych wykonawców, przekrój najlepszych gatunków muzycznych oraz wydarzenia specjalne – doświadczysz tego, nie wyjeżdżając z miasta. 31 lipca 2021 w ramach cyklu zagrał Riverside

Ten fantastyczny wakacyjny cykl narodził się w ubiegłym roku przy Letniej Scenie Klubu Progresja. Organizatorzy pomyśleli wtedy o wszystkich fanach muzyki na żywo, którzy chcą bawić się z nami od początku wiosny do końca lata, a nawet… wczesnej jesieni! #StayinWarsaw i #BawsięBezpiecznie

Riverside zagrał w ramach cyklu Gramy doWoli

Założona przez Piotra Grudzińskiego oraz Piotra Kozieradzkiego grupa cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Ostatni album zespołu "Wasteland" nadal dostarcza dobrych melodii, choć sam jej tytuł zapowiada nastroje wykonawców. Jest to pierwsza płyta wydana przez Riverside po śmierci Grudzińskiego.

W kwietniu 2021 grupa Riverside zapowiedziała cztery plenerowe koncerty, podczas których zamierzała celebrować 20 lecie swojego istnienia. Podsumowanie 20-letniej działalności zespołu zostało skrócone do minimum w związku z trwającymi obostrzeniami.

Gramy doWoli. Kto zagra?

  • 28.08 Żabson - Letnia Scena Progresji, Warszawa
  • 29.08 Miyagi & Andy Panda - Letnia Scena Progresji, Warszawa
  • 05.09 Muniek - Letnia Scena Progresji, Warszawa
  • 11.09 Punk Fest 2021 - Letnia Scena Progresji, Warszawa
  • 17.09 O.S.T.R. & Hades - Letnia Scena Progresji, Warszawa

Gramy do Woli. Gdzie kupić bilety?

Zakup biletu możliwy jest poprzez stronę gramydowoli.pl oraz progresja.com. Informację o innych możliwych metodach zakupu podawane są przez Organizatora przy informacji o wydarzeniu oraz poprzez kanały mediów społecznościowych organizatora. Przypominamy, że bilety należy kupować tylko i wyłącznie z zaufanych źródeł, o których informuje organizator.

Do momentu całkowitego zniesienia obostrzeń, koncerty organizowane są w oparciu o aktualne zasady bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje będziemy publikować na bieżąco na stronach gramydowoli.pl oraz progresja.com.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu Gramy doWoli

Autorem zdjęć jest Paweł Mielko