Pierwszy rockowy podręcznik gitarowy!

Newsy
Pierwszy rockowy podręcznik gitarowy!
Krzysztof Błaś, twórca świetnej, wydanej przez AVT, szkoły DVD p.t. "Gitarowe Wyzwania" wraca z nową pozycją edukacyjną - "Żadnych tajemnic" - blisko 200 stronicową szkołą gry na gitarze wydaną przez firmę ABSonic.
"Krzysztof Błaś, twórca świetnej, wydanej przez AVT, szkoły DVD p.t. "Gitarowe Wyzwania" wraca z nową pozycją edukacyjną -
"Żadnych tajemnic" - blisko 200 stronicową szkołą gry na gitarze wydaną przez firmę ABSonic."

{M4_image 0}Tym razem Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry na gitarze elektrycznej. "Żadnych Tajemnic" to bezkompromisowy zestaw, w skład którego wchodzi obszerna książka, oraz trzy płyty CD. Dziesiątki kolorowych zdjęć, ogromny zestaw ćwiczeń i diagramów, a co najważniejsze, obszerne komentarze autora, nareszcie umożliwiają samodzielną i efektywną naukę! Dołączone płyty CD zawierają nie tylko ćwiczenia, ale także przykłady improwizacji, oraz podkłady do samodzielnego doskonalenia poznanych zagadnień.

Ogromny zakres zawartego materiału pozwala na kompleksową naukę - od wyboru instrumentu, poprzez pierwsze kroki, aż do skomplikowanych zagadnień z dziedziny harmonii i kompozycji. Gitarowe techniki, skale stosowane we współczesnej muzyce, zasady aranżacji i harmonii muzyki rozrywkowej - to tylko wybrane zagadnienia, przedstawione w przystępnej, zrozumiałej formie - bez żadnych tajemnic! Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z gitarą, czy może chcesz grać jeszcze lepiej - nauka gry na gitarze nigdy jeszcze nie była tak prosta! Pakiet: książka 200 stron A4 plus 3 x CD.

Premiera książki będzie miała miejsce na stoisku firmy Kisielewski (stoisko A10), na targach muzycznych Music Media, które odbędą się w Krakowie (ul. Centralna 41A) w dniach 25-27 września 2008. Zapraszamy też na prezentację książki i spotkanie z autorem, które odbędzie się w Sali Konferencyjnej Targów 26 września o godzinie 14:00 (wstęp wolny). Na Targach będzie można nabyć egzemplarze szkoły w specjalnej, promocyjnej cenie! Ilość ograniczona!

PATRONI:

{M4_image 1} {M4_image 2} {M4_image 3} {M4_image 4}
{M4_image 5} {M4_image 6} {M4_image 7} {M4_image 8}

O SZKOLE POWIEDZIELI:

Wojtek Hoffmann (Turbo): "Muszę powiedzieć, że nie widziałem jeszcze takiego wydawnictwa w Polsce. To znakomity materiał dydaktyczny bardzo prosto i dobrze podany. Są tu zawarte bardzo szczegółowe informacje i przykłady grania różnego rodzaju skal i szeroko pojętej teorii z zakresu budowy akordu i technik wydobywania dźwięku. Duża ilość przykładów, ćwiczenia na lewą i prawą rękę powinny zadowolić każdego potencjalnego gitarzystę. Wszystko logicznie zaplanowane. Autor daje nam coś w rodzaju przewodnika gitarowego. Dowiemy się jak kupić gitarę, na co zwrócić szczególną uwagę przy jej zakupie i eksploatacji instrumentu. A potem już tylko ćwiczyć i ćwiczyć! Myślę, że z przyjemnością sam skorzystam z tej wiedzy. Krzyśkowi bardzo gratuluję takiej szkoły!!! To naprawdę bardzo przydatny i znakomity materiał dla każdego gitarzysty."

Jacek Królik: "Wiele niezbędnej teorii i sporo ciekawych przykładów!"

Jarek Treliński (Raz, Dwa, Trzy): "Opracowana w dokładny sposób szkoła gitarowa Krzysztofa Błasia pozwala na poznanie oraz efektywne opanowanie instrumentu. Gorąco polecam ją zarówno osobom, które wykorzystają tę wiedzę do realizacji swojej gitarowej pasji, jak i tym, którzy myślą o uzyskaniu umiejętności niezbędnych w profesjonalnym graniu. Pamiętając o tym, że świadome zagłębianie się w świat muzyki to również przyjemność i zabawa, warto mieć na uwadze rzetelnie przedstawione tu reguły."

Więcej informacji na temat szkoły:

{LINK:www.krzysztofblas.com}
oraz na stronie wydawcy: {LINK:www.absonic.pl}