Nazareth już od soboty na 5 koncertach w Polsce

Newsy
Nazareth już od soboty na 5 koncertach w Polsce

Już 26 maja rozpocznie się długo oczekiwana trasa koncertowa zespołu Nazareth w Polsce. Formacja zagra pięć koncertów w Katowicach, Warszawie, Gdyni, Lublinie i Warszawie.

Jao support wystąpi niemiecka grupa Tri State Corner, która dodatkowa zagra jeden koncert w Bydgoszczy (28.05, Estrada). W dwóch miastach przewidziane są krajowe supporty - w Warszawie zobaczymy Leash Eye, a w Gdyni Access Denied.

Nazareth miał zagrać w Polsce w kwietniu, niestety, zapalenie płuc wokalisty nie pozwoliło na zrealizowanie trasy. Gdy stan zdrowia artysty się poprawił cały zespół wyruszył w trasę koncertową po Niemczech, Austrii i Holandii i Belgii. W Polsce artyści zarezerwowali pierwszy możliwy termin.

Na stronie www.nazareth.pl można zobaczyć film promujący trasę w Polsce oraz wywiad z Danem McCafferty, wokalistą zespołu.
Oto szczegółowy plan trasy:

26 maja, sobota, Katowice Mega Club godz. 20:00
27 maja niedziela, Warszawa, Klub Progresja godz. 19:00
29 maja, wtorek, Gdynia Klub Ucho godz. 19:00
30 maja, środa, Lublin, Klub Grafitti godz. 19:00
31 maja, czwartek, Poznań, Klub Eskulap godz. 19:00

Jak żaden inny zespół, przez pięć dekad, z niesłabnącą energią, Nazareth jest wciąż aktywny i z powodzeniem koncertuje na całym świecie oraz wydaje kolejne płyty. Album "The Newz" z 2008 r, nagrany w obecnym składzie (Dan McCafferty - wokal, Jimmy Murrison - gitara, Pete Agnew - gitara basowa i Lee Agnew - perkusja), zaskoczył fanów bardzo heavymetalowym brzmieniem. Ostatnia płytę "Big Dogz" z 2011 roku artyści będą promowali również w Polsce.

Bilety w cenie 95 złotych dostępne w sieciach Empik, Media Markt, Saturn oraz wszystkich punktach sprzedaży Ticketpro i Eventim.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertów.

www.nazareth.pl
www.nazarethdirect.co.uk