Jutro startuje 3-majówka we Wrocławiu

Newsy
Jutro startuje 3-majówka we Wrocławiu

Najbardziej znane i uznane polskie zespoły na wrocławskiej 3-majówce już od jutra.

Nie ma czasu na ochłonięcie bo wydarzeniach związanych z festiwalem Thanks Jimi 2012. Już w czwartek startuje 3-majówka

Każdy znajdzie coś dla siebie: w czasie weekendu majowego we Wrocławiu zagrają znakomici muzycy rockowi, będzie miejsce na funky, dancehall i alternatywę, jak również na należących już do klasyki weteranów polskich scen.

Rekomendacji nie wymagają tacy artyści, jak Kasia Nosowska, Myslovitz, czy Coma. Po wydaniu w 2011 roku świetnych albumów, posypały się na nich nagrody i wyróżnienia, jak platynowa płyta za "8" Nosowskiej, debiut na 1 miejscu listy sprzedaży OLIS Myslovitz, czy pozytywne recenzje najnowszego, czerwonego albumu Comy. Właśnie materiał z najnowszych płyt artyści zaprezentują na scenie na Słodowej.

Specjalnie dla fanów mocniejszego uderzenia i cięższego grania organizatorzy zaprosili powracający po latach przerwy legendarny zespół lllusion, znakomitego skrzypka Michała Jelonka ze swoim bandem i niezmiennie popularny wśród wrocławskiej publiczności zespół Acid Drinkers.

Jeśli weekend majowy i dobra zabawa kojarzą się wam z tańcem - tego również nie zabraknie na Wyspie Słodowej. Taneczna reprezentacja to przede wszystkim funkowo-dance’owy Łąki Łan. Mało kto wystoi nieruchomo przy Lao Che, a już na pewno nikt przy Brodce, która ostatnia płytą zmieniła całkowicie swój wizerunek i porwała całą Polskę do ekstatycznych pląsów przy "Grandzie".

Barw dancehallu i reggae  na wrocławskiej scenie bronić będą Natural Dread Killaz i Grubson.

wROCKfest pamięta również o klasykach polskiej sceny. Wszyscy znamy "Chcemy być sobą" Perfectu, Kultowego "Baranka", "Piłę Tango" Strachów na Lachy,  czy nowe, ale już dobrze znane "Plamy na Słońcu" Kazika na Żywo oraz "Czerwony jak cegła" Dżemu. Te utwory, jak i mnóstwo innych nieśmiertelnych przebojów usłyszymy na Wyspie Słodowej w majowy weekend 3-5 maja.


3.05.2012 czwartek
Łąki Łan, Strachy na Lachy, Nosowska, Perfect, Illusion

4.05.2012 piątek
Jelonek, Acid Drinkers, Dżem, Myslovitz, KULT

5.05.2012 sobota
Natural Dread Killaz, Grubson, Brodka, Lao Che, Coma, KNŻ


Uwaga, koncerty zaczynamy już od godziny 13.00

bilet jednodniowy:
57 zł - przedsprzedaż,
65 zł - w dniu koncertu

karnet 3-dniowy:
99 zł - przedsprzedaż,
110 zł - w dniu koncertu

Bilety do nabycia w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach www.biletin.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Więcej informacji na stronie www.wrockfest.pl