Antyfest 2012 - nominacje!

Newsy
Antyfest 2012 - nominacje!

Rozpoczął się drugi etap ANTYFESTU 2012. Spośród kilkuset tegorocznych zgłoszeń komisja konkursowa wyłoniła 62 kapele. Ich dalszy los spoczywa w rękach słuchaczy ANTYRADIA.

Tegoroczny ANTYFEST stoi na bardzo wysokim poziomie. Z tego powodu komisja konkursowa zdecydowała się nominować aż 62 kapele, które powalczą o głosy słuchaczy ANTYRADIA. Na swoich faworytów można głosować na stronie www.antyradio.pl do 21 kwietnia. Do ćwierćfinału przejdzie 9 kapel, które wystąpią na koncertach Krakowie (25.04), Warszawie (26.04) i Katowicach (28.04) na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Hurt, KAT i Roman Kostrzewski oraz Mech. Trzech finalistów wskaże komisja konkursowa. Zwycięzcę wybiorą słuchacze.

Nagrodą główną w tegorocznej edycji ANTYFESTU będzie występ 10 maja na scenie ANTYRADIA podczas Sonisphere Festival 2012 przed Metallicą, Machine Head oraz Black Label Society. Zwycięzca otrzyma również pamiątkową statuetkę - "Złotą Kosę".

Szczegółowe informacje na temat ANTYFESTU 2012 są dostępne na www.antyradio.pl.

O ANTYFEŚCIE
ANTYFEST to konkurs dla rockowych talentów organizowany od 2009 roku przez ANTYRADIO. Jego celem jest stworzenie szansy na zaistnienie i wypromowanie się nieznanym dotąd kapelom. Oprócz nagrody głównej laureaci konkursu otrzymują pamiątkową statuetkę "Złotą Kosę", powstałą w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi ANTYRADIA - Januszowi "Kosie" Kosińskiemu - wielkiemu orędownikowi promowania polskiej muzyki.

Informacje o ANTYRADIU
ANTYRADIO to sieć rockowo bezkompromisowych stacji radiowych. Rozgłośnia powstała w 2005 roku w wyniku połączenia Radia 94 (Warszawa) z Radiem Flash (Katowice). ANTYRADIO słynie z prawdziwego i bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość. Swój program kieruje do wszystkich chodzących własnymi ścieżkami, nie poddających się masowej popkulturze i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy. Rozgłośnia znana jest ze swoich kontrowersyjnych audycji i silnych osobowości antenowych. Od sierpnia 2007 roku wchodzi w skład Grupy EUROZET. Obecnie można ją usłyszeć w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Więcej na www.antyradio.pl.

Dodatkowych informacji udziela:
Michał Aleksandrowicz
Biuro Prasowe Grupy Eurozet
tel.: 0 604 799 366
e-mail: biuroprasowe@eurozet.pl, michal.aleksandrowicz@eurozet.pl

(MAGAZYN GITARZYSTA JEST OFICJALNYM PARTNEREM ANTYFESTU 2012)