Hate - kolejne koncerty i praca nad albumem

Newsy
Hate - kolejne koncerty i praca nad albumem

Trasa w Brazylii, udział na wszystkich koncertach Metalfest Open Air 2012 oraz prace nad nowym albumem - to najbliższe plany Hate.

Po intensywnym roku 2011, zwieńczonym trasą w USA i Kanadzie u boku Mayhem, warszawski Hate rozpoczyna kolejną fazę promocji swojej ostatniej płyty "Erebos". Już w drugim tygodniu kwietnia zespół ponownie zawita w Brazylii w charakterze headliner'a. Trasa ma związek z niedawnym oficjalnym wydaniem płyty "Erebos" w Brazylii, nakładem wytwórni Sadistico Records.

Koncerty:
12.04. - Sao Jose dos CAMPOS @ Hocus Pocus
13.04. - Rio de Janeiro @ Alianca Negra fest
14.04. - Curitiba @ Hangar Music Hall
15.04. - Sao Paulo @ Manifesto Rock Bar

Potwierdzony został występ Hate na wszystkich ośmiu koncertach, które odbędą się w ramach Metalfest Open Air 2012. Zespół zagra u boku m.in. Megadeth, WASP, Kreator, Blind Guardian, Moonspel, Fear Factory, Behemoth i wielu innych. Jedna z edycji festiwalu odbędzie się również w Polsce, w Jaworznie, 3 czerwca. Udział w festiwalu jest wynikiem współpracy z austriacką agencją Rock The Nation, z którą grupa podpisała właśnie ekskluzywny kontrakt koncertowy obejmujący kraje Europy z wyjątkiem Polski i Rosji.

01.06. - Mining, Metalfest - Austria
02.06. - Dessau, Metalfest - Germany East
03.06. - Jaworzno, Metalfest - Poland
06.06. - Zadar, Metalfest - Croatia
07.06. - Monza, Metalfest - Italy
08.06. - Pratteln, Metalfest - Switzerland
09.06. - Loreley, Metalfest - Germany West
10.06. - Plzen, Metalfest - Czech Republic

Hate przygotowuje się do sesji nagraniowej nowego albumu, która jest planowana na czerwiec 2012. Następca płyty "Erebos" powstanie w warszawskim studiu Sound Division. Tym razem grupa zdecydowała się na współpracę z Szymonem Czechem, realizatorem znanym z nagrań takich zespołów jak Blindead, Vesania, Yattering, Antigama, Riverside i innych. Będzie to pierwszy album Hate nagrany dla nowej wytwórni - Napalm Records. Więcej informacji już wkrótce!