Power of Trinity na Scenie Eventim na Impact Festival

Newsy
Power of Trinity na Scenie Eventim na Impact Festival

Zespołem zamykającym line up Impact Festival jest Power of Trinity.

Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość  artystów z polskiego "Manchesteru" wytworzył swój oryginalny styl oparty  na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Album "Loccomotiv" trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel "Chodź ze mną" jak burza podbija playlisty kolejnych stacji radiowych. Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa całkiem słusznie mianem "wagoników". Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg. Wysoką formę koncertową zespołu Power of Trinity potwierdziły ostatnie znakomite wspólne występy z brytyjskim Skindred i bośniacką Dubiozą Kollectiv.

Zespół tworzą: Jakub Koźba - wokal, Łukasz Cyprys - gitara, Krzysiek Grudziński - bas oraz Grzesiek Graczyk - perkusja.

Przypomnijmy, że podczas festiwalu największa polska firma sprzedająca bilety na imprezy kulturalne Eventim Polska zaprezentuje swoje najnowsze przedsięwzięcie "Scena Eventim". Jest to kolejny przykład zaangażowania Eventim Polska nie tylko w dostarczanie najwyższej klasy usług dla obsługi międzynarodowych wydarzeń, ale również w wsparcie karier najlepszych i najbardziej utalentowanych zespołów. Od 2 lat Eventim Polska wspiera Festiwal Woodstock, więc stał się naturalnym partnerem dla tak ważnego wydarzenia, jakim jest Festiwal Impact.

"Od ponad 4 lat Live Nation jest naszym profesjonalnym i ogromnie rzetelnym partnerem, który organizuje najlepsze i najbardziej pożądane międzynarodowe i krajowe wydarzenia na scenach całej Polski" - mówi Dyrektor Zarządzająca Eventim - Joanna Bączkowska. "Jesteśmy podekscytowani, że możemy wspierać nowy Festival nie tylko poprzez najlepsze usługi biletowe, ale również wiedzą i logistyką w obsłudze "Sceny Eventimu". Będzie to fantastyczne otoczenie dla artystów i również dodatkowe atrakcje dla fanów, które ogłosimy w szczegółach na naszej stronie w ciągu następnych tygodni i miesięcy. Impact będzie ważnym wydarzeniem Polskiego sezonu festiwalowego w 2012 roku."

A zatem... znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na pierwszej edycji Impact Festival:

Scena główna:

Red Hot Chili Peppers
Kasabian
Public Image Ltd.
Marlon Roudette


Scena Eventim:

The Charlatans
The Vaccines
I Blame Coco
Power of Trinity


Strona Impact Fest: www.impastfest.pl.

Bilety na Impact Festival do nabycia na LiveNation.pl, Eventim.pl  i w autoryzowanych sklepach na terenie całej Polski.