Zagraj bluesa na Bluesroads i wygraj koncert na Woodstocku

Newsy
Zagraj bluesa na Bluesroads i wygraj koncert na Woodstocku

Występ na Przystanku Woodstock i sesja w studio nagrań to jedne z nagród, które czekają na zwycięzców III Studenckiego Przeglądu Zespołów Bluesowych.

Najlepszym sposobem dla młodego artysty, aby sprawdzić swoje umiejętności muzyczne oraz poczuć się jak prawdziwa gwiazda festiwalu jest udział w konkursach. Proponujemy Wam 100% radość z grania, połączoną ze świetnymi nagrodami.

Taką możliwość daje III Studencki Przegląd Zespołów Bluesowych, który odbędzie się 26 maja 2012 roku w Krakowie, podczas Festiwalu Bluesroads! Udział wziąć mogą artyści lub zespoły amatorskie, warunkiem jest przynajmniej jedna osoba, która jest studentem lub ma poniżej 26 lat.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu można znaleźć pod adresem www.bluesroads.pl. Nieprzekraczalny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 kwietnia 2012 roku. Jeżeli jeszcze się wahacie to na pewno do udziału przekonają Was nagrody, jakie czekają na zwycięzców, a są to między innymi:

- występ na Folkowej Scenie Przystanku Woodstock
- 50 godzinna sesja w Studiu Vintage Records
- 24 godzinna sesja w Studiu Psychosound połączona z występem w Harris Piano Jazz Bar
- trasa koncertowa z HPG Promotion Group w tym koncert na Festiwalu Szynoblues w Rzepinie
- 1 000 zł do wydania w sklepie SKŁADMUZYCZNY.PL
- występ w autorskiej Audycji "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka
- zaproszenie do finału Przeglądu Zespołów na Festiwalu Galicja Blues w Krośnie

Nad przeglądem będzie czuwać fachowe jury, którego przewodniczącym będzie Jarosław Śmietana. Nie czekajcie, więc tylko już dziś zgłoście się lub swój zespół do przeglądu i poczujcie klimat Delty Missisipi nad Wisłą!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.bluesroads.pl