Satyrblues 2008

Newsy
W sobotę, 13 września 2008 roku, o godz 15.00 w tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie sie 9 edycja festiwalu Satyrblues. Wśród zaproszonych na festiwal artystów znajdziecie wiele znakomitych nazwisk zarówno po stronie plastyków jak i muzyków. Patronat nad tym wydarzeniem objął nasz magazyn

Tylko tu, na Satyrblues, Wojtek Pilichowski i Slidin' Slim zarejestrują swoje koncerty, które ukażą sie na płytach DVD. Stali bywalcy wiedzą, że Satyrblues jest jedyny w swoim rodzaju i dlatego od lat wzbudza sympatię po obu stronach sceny. Artyści lubią Satyrblues a Satyrblues lubi artystów, dlatego Wojtek Pilichowski zamiast zagrać w Madison Square Garden wybrał Tarnobrzeg na miejsce swojego koncertu specjalnego.

Nigdzie na świecie bardziej rodzinnej atmosfery nie znajdziecie. Przyjeżdżajcie więc do Tarnobrzega a organizatorzy gwarantują, że na pewno tu wrócicie za rok z żoną, mężem, koleżanką, kochanką, księgową, kadrową, siostrą kolegi, siostrą przełożoną, z pielgrzymką a nawet z kolegą z salonu fitness.

{IMG:satyr_30072008.jpg}
(Oficjalny plakat festiwalu)

Satyrblues trwa programowo 6 godzin (nie licząc bisów). Cena karnetu na całość wynosi 30 zł. W cenie karnetu dodatkowo 50-stronicowy katalog i poczęstunek (chłopski stół, lody, soki, owoce). Rezerwacji karnetu można dokonywać poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia OKO, bezpośrednią sprzedaż prowadzi salon muzyczny "HARMONIUSZ" w Tarnobrzegu.
Ilość miejsc ograniczona!

Dwuosobowe zaproszenia będą rozdawane na antenie Polskiego Radia Rzeszów, w cotygodniowej audycji pt. Blues Attack, nadawanej w każdą niedziele o godz 16:08.

KONCERT:

Slidin' Slim {LINK:www.slidinslim.com}

Kabaret Noł Nejm {LINK:www.nolnejm.com}

Marcin Duński

Pilichowski Band {LINK:www.pilichowski.pl}

(T. J.)

Więcej o wydarzeniach muzycznych dowiesz się TUTAJ