Raz, Dwa, Trzy symfonicznie we Wrocławiu - konkurs

Newsy
Raz, Dwa, Trzy symfonicznie we Wrocławiu - konkurs

Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę we Wrocławiu Raz, Dwa, Trzy zaprezentuje swoje największe przeboje w niecodziennych aranżacjach. Rozdajemy wejściówki na to wydarzenie.

Wzorem innych wielkich sceny rockowej: Metalliki czy Stinga, a na naszym rodzimym podwórku Dżemu czy Perfektu, grupa Raz, Dwa, Trzy wystąpi w specjalnym programie z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Dolnośląskiej pod dyrekcją Michała Nesterowicza.
Koncert Raz, Dwa, Trzy - Symfonicznie odbędzie się 11 marca we wrocławskiej hali Orbita, w której występowali już Bobby McFerrin, Pat Metheny czy Diana Krall.

Grupa Raz, Dwa, Trzy powstała w 1990 roku, założona przez Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka. Już w następnym roku wychodzi jej debiutancka płyta pt. "Jestem Polakiem", a w 1992 roku kolejna, zatytułowana "To ja". Później w odstępie dwóch lat albumy "Cztery" i "Sufit".

Wkrótce wyszły kolejne płyty, a w 2002 roku ukazał się album zatytułowany "Czy te oczy mogą kłamać", który zawiera piosenki zarejestrowane podczas koncertu w Studiu Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce. Znalazły się na nim piosenki Agnieszki Osieckiej w interpretacji zespołu i okazały się hitem.

Grupa nagrała kolejną płytę w oparciu o klasykę polskiej piosenki - "Młynarski". W ubiegłym roku wydany siódmy album pt. "SkąDokąd" uzyskała status platynowej płyty. Mimo upływu lat grupa nie tylko nagrywa wciąż nowe płyty, lecz także zaskakuje ciekawą interpretacja utworów "starych", a te w ich wykonaniu okazują się przebojami. Tak właśnie było z piosenkami Osieckiej czy Młynarskiego. Wyróżnieni m.in. Fryderykiem, nagrodami Zespół Roku, Płyta Roku, czy Fenomen Roku, by użyć słów Młynarskiego "robią swoje".

Konkurs

Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na koncert. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł nosi ostatnie wydawnictwo zespołu wydane z okazji 20 lecia istnienia?

Odpowiedzi przesyłajcie na maila szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Losujemy w czwartek o 12:00

Rozwiązanie konkursu

Dziękujemy za odpowiedzi. Tytuł płyty to "Raz, dwa, trzy - Dwadzieścia". Na koncert wybiorą się wraz z osobami towarzyszącymi Panie: Anna Bienia i Agnieszka Lenczewska. Gratulujemy!

11.03.2012 godz.19.00
Hala Orbita, ul. Wejherowska 34

bilety:
120 zł - I miejsca,
90 zł - II miejsca,
70 zł - III miejsca,
50 zł - IV miejsca,
35 zł - wejściówki (studenci i uczniowie)

rezerwacje: bilety@o2.pl