Joe Bonamassa w Warszawie - rozwiązanie konkursu

Newsy
Joe Bonamassa w Warszawie - rozwiązanie konkursu

Przypominamy, że dokładnie za tydzień, 1 marca w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi Joe Bonammasa. Rozdajemy wejściówki na to wydarzenie.

Joe Bonamassa przyszedł na świat 8 maja 1977 roku w Utice w stanie Nowy Jork, dokładnie w 66-te urodziny legendarnego bluesmana Roberta Johnsona. Dzięki temu, ze jego ojciec Len posiadał sklep z instrumentami, Joe zaczął grac na tym instrumencie już w wieku czterech lat. Jako 12-latek po raz pierwszy wystąpił na dużej scenie, otwierając koncert samego B.B. Kinga! Dziś ma 34 lata, prawie 20 płyt na koncie i nieskończona ilość pomysłów na kolejne.

Jego muzykę zgrabnie określono "postmodernistycznym bluesem": słychać w niej zarówno wpływy bluesa z Delty Missisipi, brytyjskiej Inwazji Bluesowej lat 60-tych, jak i czysto rockowe zagrywki. Tym, co łączy te elementy w spójną całość, jest wirtuozeria, nad która młody mistrz nieustannie pracuje. Od 2010 roku współtworzy super grupę Black Country Communion, w której skład wchodzą tez: Glenn Hughes, Jason Bonham, oraz Derek Sherinian.

1 marca 2012
Sala Kongresowa, Warszawa
godz. 20.00

Bilety:

310 zł parter rzędy 1a,1b,1-2
276 zł parter, amfiteatr rzędy 25-26
176 zł amfiteatr
100 zł (kanapki, balkon) - kilka dodatkowych wolnych miejsc - dodatkowa pula balkon

bilety: www.ticketportal.pl

Organizator: Agencja Koncertowo-Wydawnicza Delta.

Magazyn Gitarzysta jest patronem koncertu.


Konkurs

Mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie: "Joe Bonamassa firmuje program stworzony przez Blues Foundation w Memphis, mający na celu promocję i ochronę bluesowego dziedzictwa. Jaką nazwę nosi ta inicjatywa?"

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl Czekamy do poniedziałku do godz. 10:00.

Rozwiązanie konkursu

Dziękujemy za ogromną ilość odpowiedzi. "Blues In the Schools" - tak nazywa się inicjatywa, o którą pytaliśmy. Na koncert wraz z osobami towarzyszącymi wybiorą się Tomasz Karczewski i Katarzyna Sałacińska.

Gratulujemy!