A Pale Horse Named Death we Wrocławiu - konkurs

Newsy
A Pale Horse Named Death we Wrocławiu - konkurs

Mamy do wygrania wejściówki na koncert A Pale Horse Named Death, który odbędzie sie 11 lutego we wrocławskim klubie Liverpool.

Zmianie uległo miejsce, w którym wystąpi A Pale Horse Named Death. Zespół zagra w klubie Liverpool, nie jak wcześniej zapowiadano w Firleju.

W skład brooklyńskiej ekipy wchodzą założyciel Sal Abruscato, były bębniarz Type O Negative (tu w roli wokalisty i gitarzysty) i Life Of Agony, Johnny Kelly (który zastąpił w Type O Negative właśnie Abruscato, ostatnio również w Danzig i Seventh Void), Matt Brown (Seventh Void) oraz Eric Morgan (bas) i Eddie Heedles (gitara). Jak zapewnia Abruscato, nie jest to żaden projekt lecz pełnoprawny zespół, a wydany w ubiegłym roku debiut "And Hell Will Follow Me" to najlepszy album, w którego nagraniach brał udział.

W zespole nastąpiła ostatnio zmiana na stanowisku gitarzysty - ze względu na konflikt planów koncertowych formacji A Pale Horse Named Death i Biohazard, Bobby'ego Hambela zastąpił Eddie Heedles, znany m.in. ze współpracy z muzykami Living Colour.

11.02.2012 godz.20.00
Klub Liverpool, ul.Świdnicka 37, Wrocław

bilety:
49 zł - przedsprzedaż,
60 zł - w dniu koncertu

Konkurs

Mamy do wygrania 3 podwójne wejściówki na wrocławski koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, jaki tytuł nosi pierwszy album Type O Negative nagrany z udziałem Johnny'ego Kelly.


Odpowiedzi przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Zwycięzców poznamy jutro koło południa.

Rozwiązanie konkursu

Pierwszą płytą Type O Negative z Johnnym Kelly na pokładzie jest "October Rust".

Na koncert wybiorą się wraz z osobami towarzyszącymi:

Łukasz Barcz
Gabriela Przywojska
Łukasz Mrugacz


Gratulujemy i życzymy dobrej zabawy :)