Asymmetry Festival 4.0 Before Party podbija publiczność

Newsy
Asymmetry Festival 4.0 Before Party podbija publiczność

Pierwsza impreza z cyklu Before Party festiwalu Asymmetry za nami, przed nami zaś kolejne.

Pierwsze Before Party, czyli występ niezależnych raperów Astronautalis i Bleubird w klubie Puzzle, zaskoczyło frekwencją, żywiołowością zabawy i rzadko spotykanym kontaktem artystów z publicznością. Kolejna okazja do asymmetralnej zabawy nadarzy się jeszcze 17 lutego i 16 marca, tym razem w Klubie Log.In we Wrocławiu. Solidną dawkę energii zaserwują gwiazdy sceny breakcorowej m.in. Bong-Ra i Peter Kurten.

Astronautalis i Bleubird, muzycy praktycznie nieznani na naszym kontynencie, nie mogli uwierzyć, jak dużo osób przyszło na ich koncerty w Ołomuńcu, Brnie i we Wrocławiu oraz uznali te dni za najciekawsze na swojej europejskiej trasie.

Chwilę przed występami gwiazd wieczoru odbył się slam poetycki, czyli walka słowna poetów i performerów. Wzbudzając duży podziw publiczności, konkurs zwyciężył uczestnik z ksywką "ASD" i tym samym otrzymał podwójny, 3-dniowy karnet na Asymmetry Festival, który odbędzie się w dniach 3-5 maja we wrocławskim Browarze Mieszczańskim. Wśród ponad 40 zespołów znajdą się takie grupy jak legendarne Killing Joke, Sleep, Red Fang, Bohren & Der Club of Gore czy Broken Note. Ze swoimi projektami wystąpią także muzycy znani z takich kapel jak Fugazi, Mr. Bungle, Ulver czy Sunn O))).

Druga impreza rozgrzewkowa odbędzie się 17 lutego.

Limewax, Bong-Ra i Thrasher
, którzy wystąpią tego wieczoru, specjalizują się w potężnym, sonicznym uderzeniu - dlatego zaserwują nam miksturę Drum & Bass, Hardcore, Jungle, Breakcore i Dupstep, która bez wątpienia rozłoży klub oraz zgromadzoną w nim widownię na części pierwsze.

Obok nich klubem potrząśnie również nie mniej ciekawa Rekombinacja - solowy projekt wrocławskiego artysty, znanego między innymi z projektów DDekombinacja, Korporatia czy Kombinat. Muzyka przez niego wykonywana, to pokręcony zarówno rytmicznie jak i tematycznie breackore. Wszystkie występy zostaną wzbogacone wizualizacjami autorstwa Agnes Pies.

Asymmetry Festival 4.0. Before Parties

17.02.12, g. 21:00 Bong-Ra [nl] / Limewax [ua] / Trasher [nl] / Rekombinacja [pl] (Klub Log:In)
Bilety: 15 zł / 20 zł
www.asymmetryfestival.pl/orkiestra/before-party-data1-2/

16.03.12, g. 21:00 Peter Kurten [be] / Clicker [pl] / Brainpain [pl] / Moptron [pl] (Klub Log.In)
www.asymmetryfestival.pl/orkiestra/before-party-data2/