Slayer w marcu w studio

Newsy
Slayer w marcu w studio

W jednym z ostatnich wywiadów Kerry King zdradził, że Slayer prawdopodobnie już w marcu rozpocznie rejestrację nowego albumu.

Slayer rozpoczyna europejskie koncerty 25 maja, dlatego zamierza zmieścić się z rejestracją następcy "World Painted Blood" z 2009 r. przed tą datą. Wygląda na to, że tym razem cały ciężar komponowania nowych utworów wziął na siebie Kerry King, który pracuje nad nimi z perkusistą Dave Lombardo. Zespół ma już trzy gotowe utwory, a kilka innych znajduje się w fazie "tworzenia".

Nowy materiał ma być bardzo "świeży i energetyczny, ale wciąż utrzymany w klasycznym stylu". "Nie spodziewajcie się po nas akustycznego stuffu" - uprzedza King.

Gitarzysta ma nadzieję, że zespół ponownie będzie współpracował z producentem Gregiem Fidelmanem. "To zależy od tego, czy będzie miał w tym czasie wolny termin. Nie wydaje mi się, żebyśmy spędzili w studio wiele czasu. Zamierzamy zrobić to po staremu i nagrać wszystko naprawdę szybko, tak, żeby krążek był gotowy na lato. Ustalenie daty premiery zależy od wytwórni, która może mieć inne plany, jednak my chcielibyśmy dostarczyć album naszym fanom już w lecie."

Przypominamy, że Slayer już 1 czerwca wystąpi w Warszawie na Ursynaliach.

Bilety na Ursynalia 2012 - Warsaw Student Festival są już dostępne w sprzedaży. Organizatorzy uruchomili specjalną pulę karnetów w promocyjnych cenach, najniższych na tego typu festiwalach w Polsce - 29 zł (studenci SGGW), 49 zł (pozostali studenci) i 69 zł.

Karnety można nabywać w punktach sprzedaży Tickepro oraz Media Marktach, Saturnach i Empikach w całej Polsce. Ilość biletów w puli jest mocno ograniczona.