Znośna Lekkość Bytu z Adrenaline Pumping Machine, Vasta i Vagitarians

Newsy
Znośna Lekkość Bytu z Adrenaline Pumping Machine, Vasta i Vagitarians

18 lutego w warszawskim klubie Znośna Lekkość Bytu wystąpią Adrenaline Pumping Machine, Vasta oraz Vagitarians.

Adrenaline Pumping Machine / Vasta / Vagitarians

18.02.2012
Start: 20.00
Miejsce: Klub Znośna Lekkość Bytu (Lubelska 30/32, na róg Skaryszewskiej, przy Dworcu Wschodnim), można dojechać autobusem lub tramwajem i kawałek przejść, ale szybciej i łatwiej będzie kolejką.
Wejście: 7 zł

Adrenaline Pumping Machine:
Czy znasz to uczucie kiedy serce przyspiesza, wariuje? Źrenice nieznacznie rozszerzają się, a krew zaczyna szybciej krążyć w żyłach? To właśnie adrenalina - to ona decyduje o twojej błyskawicznej reakcji na otaczające zagrożenie. Dodaje sił i sprawia, że musisz wstać i biec…To dzięki niej w 2008 czworo ludzi - Michał Radziejewski, Mateusz Turek, Igor Życki i Michał Spanier postanowiło, że założą zespół o nazwie Adrenaline Pumping Machine. W 2010 roku do składu dołącza wokalista Paweł Zaboklicki. Muzyka, którą tworzą to ociekającymi ciężkimi riffami, bezkompromisowy metalcore.
https://www.facebook.com/pages/ADRENALINE-PUMPING-MACHINE-this-machine-really-works-/113593825333111

Vasta:

Zespół Vasta w obecnym składzie trwa od roku 2010, i mimo krótkiego stażu udało nam się stworzyć zintegrowany organizm emanujący bezkompromisowym brzmieniem i emocjami. Z początku założeniem grupy było tworzenie muzyki zbliżonej do metalcore, jednak ponoć (w/g niektórych na całe szczęście) nie zbliżyliśmy się zbytnio do tego stylu tworząc własną indywidualną melodię.
Promujemy demóweczkę, nie może Was to ominąć!
https://www.facebook.com/vastawarsaw

Vagitarians:
Vagitarians to pięciu młodych mężczyzn grających nowoorleańską odmianę stoner/sludge’u. Grali pod Down, tyli jak Crowbar, biedni jak Eyehategod. Aktualnie proporcje troszkę się zmieniły i Vagina dzielnie walczy aby w inspiracjach pozostał jedynie Eyehategod. Standardowo jednak, najnowsze zarejestrowane kompozycje nie odzwierciedlają aktualnego stanu kapeli. Niemniej - jest ładnie. Mają na koncie demo z 2009 roku, obecnie pracują w studio nad utworami na splity z Lucky Funeral i Everyday Frustration.
https://www.facebook.com/Vagitarians

https://www.facebook.com/events/252213378183268/

Magazyn Gitarzysta jest patronem koncertu.