Neuronia

Newsy
Neuronia to niesamowita mieszanka rocka, rock'n'rolla i metalu. Nowy wideoklip, "Demon's Kiss" to drugi utwór promujący płytę "The Winter Of My Heart". Zobacz wideo!

Zdjęcia do klipu odbyły się we Wrocławiu. Realizacją zajęli się Marcin Matuszyk i Michał Niebudek z DWAEM.
Neuronia to zespól powstaly w grudniu 2003 roku. Poczatkowo byly to jamy gitarzysty Michała Rogali i perkusisty Łukasza Szewczyka. Juz wtedy zespół grał jedyną w swoim rodzaju mieszankę rocka, rock'n'rolla i metalu.
W 2005 roku do zespołu dołączył Radosław Szewczuk który objął funkcje basisty i wokalisty. W takim składzie Neuronia nagrała dwie płyty demo: "Neuronia" i "Wedding Day".


{IMG:neuronia2_27062008.jpg}
(Gitarzysta Neuronii - Michał Rogala)


W październiku 2006 roku do zespołu dołączył wokalista Tomasz "Acid" Nowak i basista Dominik Beska.Nowi muzycy przyczynili się do przyspieszenia pracy w zespole - Neuronia zagrala wiele koncertów, miedzy innymi w Metal Cave, Proximie, Stodole, Remoncie i wielu innych zdobywajac nowych fanów.
Neuronia od czerwca do lipca 2007 roku nagrywała materiał na debiutancki album - "Winter of my heart". Miał on swoja premiere 29 lutego 2008 roku. patronem medialnym został magazyn Gitarzysta, a dystrybucją zajęła się Fonografika.
Skład zespołu wygląda następująco:
Michal Rogala - gitarzysta
Tomasz "Acid" Nowak - wokalista i frontman
Dominik Beska - gitara basowa
Łukasz "Chief" Szewczyk - perkusja.


Poniżej najnowsze dziecko zespołu, "Demon's Kiss":(T. J.)


Więcej o wydarzeniach muzycznych dowiesz się TUTAJ


{LINK:www.fonografika.pl}

{LINK:www.myspace.com/neuronia}