Ceny biletów na warszawski koncert Coldplay

Newsy
Ceny biletów na warszawski koncert Coldplay

Przypominamy, że 19 września 2012 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi Coldplay. Znamy już ceny biletów na to wydarzenie.

Koncert organizowany wspólnie przez Alter Art i Live Nation odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszą płytę zespołu zatytułowaną "Mylo Xyloto". Jeden z pierwszych występów, na którym Coldplay wykonali utwory z wtedy jeszcze niewydanego albumu, odbył się na festiwalu Heineken Open’er 2011. Był to jednocześnie premierowy występ Coldplay w Polsce, oglądany przez ponad 60 tysięcy fanów. Przyszły rok będzie dla grupy Chrisa Martina czasem intensywnego koncertowania, w ramach którego zespół wystąpi na kilkunastu arenach w Stanach Zjednoczonych i Europie, w tym na 7 stadionach w samej Wielkiej Brytanii. Na koncertowej mapie Coldplay znalazła się także Warszawa.

Album "Mylo Xyloto" ukazał się 24 października br. i w ciągu zaledwie miesiąca trafił do pierwszej dziesiątki najchętniej kupowanych płyt 2011 w Wielkiej Brytanii z wynikiem prawie pół miliona sprzedanych egzemplarzy. Jeśli doliczy się do tego ponad milion egzemplarzy ze Stanów Zjednoczonych i pozostałe setki tysięcy ze sprzedaży ogólnoświatowej w niecałe dwa miesiące od premiery, piąte studyjne wydawnictwo Coldplay rozeszło się w ponad dwu milionach sztuk.

Nie powinno to jednak dziwić, bo ten zespół był wyjątkowy już od pierwszych chwil. Umiejętności muzyczne członków, teksty oraz melodie natychmiast podbiły serca publiczności. Każdy element dopracowany w najmniejszym szczególe i zaufane grono współpracowników to wartość sama w sobie. Na szczęście Coldplay potrafią cały czas zaskakiwać, choćby zaproszeniem do gościnnego udziału w utworze "Princess of China" Rihanny czy kameralnym występem dla 500 osób. Czym zaskoczą polską publiczność już za 9 miesięcy?

19.09.2012
Stadion Narodowy w Warszawie          

Ceny biletów:

825 pln - VIP (oferta dostępna będzie wkrótce na LiveNation.pl i www.perfectpr.pl)
385 pln - Golden Circle Early Entrance
275 pln - trybuny i Golden Circle
198 pln - trybuny i płyta
187 pln - trybuny
165 pln - trybuny i osoby niepełnosprawne

Bilety pojawią się w sprzedaży 10 stycznia 2012 r. i będą dostępne na stronie www.alterart.pl oraz www.livenation.pl

Kontakt medialny w sprawie koncertu: media@alterart.pl