Druga część trasy Forma i Thesis

Newsy
Druga część trasy Forma i Thesis

Po udanej pierwszej części wspólnych koncertów zespoły Forma i Thesis wyruszają w styczniu na drugą część trasy.

Tym razem wystąpią na wspólnych koncertach w Krakowie, Skarżysku Kamienna i Stalowej woli. Tydzień później, już bez towarzystwa Formy, Thesis wystąpi w Toruniu, Gdańsku i Poznaniu w towarzystwie zaproszonych specjalnych gości. Druga część trasy będzie wspierana na wybranych datach przez takie zespoły jak Overcolored, Irena, G.A.R.S., Psychollywood, Alehna, Xanadu i Butterfly Effect.

Trio Forma to zadziwiający twór artystyczny grający muzykę niezwykle energetyczną, skondensowaną, opartą na emocjach. Koncerty grupy to żywiołowe, rockowe show i niebanalne kompozycje - na trasie zagrają te z nadchodzącej płyty. Forma jest skonstruowana z miażdżącej, rockowej sekcji rytmicznej, nisko szyjących gitar, charakterystycznych wokali i przestrzennych brzmień. Ceniący twórczość Mastodon, Opeth, Tool i Porcupine Tree spotkają się tu z fanami Queen, Muse, czy Franka Zappy.

Zespół Thesis działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę "Channel 1", był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce. 20 maja ukazała się akustyczna EPka "Acoustic Music EP 1". Obecnie Thesis przebywa w studiu nagrywając drugą płytę.

Cyfrowe wersje płyty "Channel 1" oraz akustycznej EPki są dostępne do odsłuchania lub darmowego pobrania z oficjalnej strony zespołu http://www.thesisband.com

Autumn Tour Pt. 2:
Forma + Thesis + Guests

20.01.2012 [piątek] - Kraków @ Antycafe [+ Overcolored]  
21.01.2012 [sobota] - Skarżysko Kamienna @ Semafor [+ Irena]
22.01.2012 [niedziela] - Stalowa Wola @ Pod Balladą              

Thesis + Guests
27.01.2012 [piątek] - Toruń @ Bunkier [+ Xanadu & Alhena]  
28.01.2012 [sobota] - Gdynia @ Bukszpryt [+ G.A.R.S. & Psychollywood]    
29.01.2012 [niedziela] - Poznań @ Lizard King [+ Butterfly Effect]

Magazyn Gitarzysta jest patronem trasy.

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalne strony zespołów:
http://www.thesisband.com
http://www.4-ma.com
http://www.myspace.com/overcolored
http://www.facebook.com/butterflytrajectory
http://www.xanaduband.com