Soilwork pracuje nad nowym albumem

Newsy
Soilwork pracuje nad nowym albumem

Następny krążek szwedzkich metalowców ukaże się dopiero pod koniec przyszłego roku, ale jak zapowiada frontman kapeli, Björn Strid, muzycy już rozpoczęli prace nad nowym materiałem. Co ciekawe znamy już tytuł tego wydawnictwa - "The Living Infinite".

Wokalista grupy Soilwork - Björn Strid - zdradził niedawno kilka interesujących szczegółów na temat prac zespołu nad nowym albumem "The Living Infinite":

"To było dla nas bardzo intensywne lato i w tym momencie każdy z nas hibernuje się w swoich ulubionych zakatkach świata próbując jednocześnie poskładać nasz nowy album w całość. Musimy jeszcze dopisać wiele utworów, ale możecie mi wierzyć: wena nas nie opuszcza! Fani mogą spodziewać się kontynuacji stylu osiągniętego na 'The Panic Broadcast' z tym, że na zdecydowanie wyższym poziomie".

"Na przyszły rok mamy już zaplanowaną trasę koncertową, po jej zakończeniu wejdziemy do studia wczesną jesienią. Mamy już tytuł dla naszego krążka: 'The Living Infinite'. Mamy nadzieję, że będziecie śledzić efekty naszej pracy na naszym oficjalnym Facebooku".

Oficjalny profil grupy Soilwork na Facebooku - www.facebook.com/soilwork

W opublikowanym komunikacie frontman Soilwork skorzystał również z okazji i złożył wszystkim fanom świąteczne życzenia:

"Życzymy Wam wszystkim bardzo wesołych świąt oraz szczęśliweg nowego roku dziękując jednocześnie za Wasze wsparcie".

Dyskografię zespołu zamyka album "The Panic Broadcast" wydany w lipcu 2010 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć całemu składowi Soilwork owocnych dni pracy nad nowym dziełem i oczekiwać (z niecierpliwością) na kolejny, zabójczy krążek.

(krn)