Świateczne konkursy Gitarzysty

Newsy
Świateczne konkursy Gitarzysty

Zapraszamy do udziału w naszych świątecznych konkursach. Codziennie przez cały przedświąteczny tydzień będzie można wygrać u nas płyty CD, DVD, koszulki i książki.

Odpowiedzi we wszystkich konkursach przesyłajcie na maila: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. W losowaniu nagród wezmą udział jedynie maile podpisane imieniem i nazwiskiem. W temacie wpiszcie nazwę aktualnej nagrody np. "Perfect". Do treści maila dołączcie następujące oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z Konkursem przez AVT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszczynowej 11, oraz oświadczam iż posiadam wiedzę, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak także wycofania zgody na ich przetwarzanie."

Startujemy!  

Poniedziałek

Dziś do wygrania 4 cztery egzemplarze ostatniego albumu Perfect "XXX". Pytanie: "Jaki był najdziwniejszy prezent, jaki dostaliście na Gwiazdkę?". Losowanie nagród - we wtorek o godz. 12:00

Rozwiązanie konkursu.

Musimy przyznać, że osoby obdarowujące Was takimi prezentami jak między innymi płyn do płukania tkanin, żarówki, tabletki przeciwbólowe, batonik, który okazał się kostką toaletową, struny do gitary dla perkusisty, bilet na pokaz rasowych psów, chomik, tran z rekina, pasta do butów, czy (o zgrozo!) kalendarz ze zdjęciami Justina Bibera wykazały się niecodzienną inwencją. Nie mogliśmy się zdecydować, więc nagrody wylosowaliśmy wśród wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie.

Płyty otrzymują:

Marta Kardyś
Tobiasz Kaciuczyk
Bartek Komarnicki
Kinga Kędzierska


Wtorek

Tym razem do wygrania 3 egzemplarze DVD Artura Lesickiego "Rzemiosło i sztuka 2 - następny krok". Potężna dawka gitarowych ćwiczeń na dwóch płytach. Do każdego DVD dokładamy koszulkę koloru czarnego z logo producenta sprzętu w rozmiarach (do wyboru) M, L i XL.
Pytanie - Czym są modusy skal? Wraz z odpowiedzią prześlijcie nam rozmiar koszulki. Losowanie nagród - w środę o godz. 12:00

Rozwiązanie konkursu

Odpowiedź mogła wyglądać np tak - "Modusy skali polegają na graniu skali od każdego z jej siedmiu stopni, Wszystkie modusy noszą nazwy antycznych skal greckich i np zaczynając od pierwszego stopnia skali durowej mamy pierwszy modus zwany jońskim. Natomiast zaczynając od drugiego stopnia skali durowej, mamy drugi modus tzw.dorycki." Przyjmowaliśmy też różne wariacje podobnej definicji oraz wyjaśnienia skonstruowane Waszymi 'własnymi słowami' :)

Nagrody otrzymują:

Marceli Regiński
Mateusz Malarski
Barbara Zubkiewicz


Środa

A dzisiaj przygotowaliśmy dla Was cztery egzemplarze najnowszego krążka Nightwish "Imaginaerum". Album opowiada m.in o potędze wyobraźni, więc zadanie dla Was brzmi - co znajduje się za bramą widoczną na okładce płyty? Losowanie nagród - czwartek godz. 12:00

Rozwiązanie konkursu.

Apelowaliśmy o popuszczenie wodzy wyobraźni, jednak większość z Was skoncentrowała się na tym, co rzeczywiście widać na okładce. A oprócz tego za bramą, być może, znajdziemy - Tarję Turunen (a także kwilącą Tarję Turunen), polską kolej szybkiej prędkości, twierdzę ks. Natanka, drogę do piekła, siedzibę "radia ma-ryja", wielką pustą przestrzeń, w której latają beztrosko złocisto-czarne ptaki z nadnaturalnie wielkimi czerwonymi dziobami, mroczną teściową w cyrku szatanów i Urząd Skarbowy. Część odpowiedzi była bardzo poetycka, wczuliście się w klimat płyty i chętnie nagrodzilibyśmy więcej osób. Jednak, póki co, płyty otrzymują:

Anna Maj
Dawid Boldys
Kuba Jażdżyk
Kamil Kawa

Czwartek:

Dziś mamy do wygrania 5 egzemplarzy płyty Coldplay "Mylo Xyloto". Proste i krótkie pytanie brzmi: Czym inspirował się zespół tworząc liryki do tego albumu? Losujemy w piątek o 12:00

Rozwiązanie konkursu:

Wśród inspiracji zespołu przy pracy nad "Mylo Xyloto" wymieniany jest amerykański serial "The Wire", antynazistowski ruch Białej Róży oraz old schoolowe graffiti. Uwzględnialiśmy też odpowiedzi cząstkowe. Nagrody otrzymują:

Sylwia Burdyko
Paulina Zagórska
Andrzej Stelmach
Krzysztof Jęchorek
Kamila Kapłoniak


Piątek:


Dziś do wygrania jeden egzemplarz najnowszej biografii Metalliki "Enter Night", autorstwa Micka Walla, która pojawiła się na nakładem wydawnictwa Kagra. Żeby ją otrzymać, wystarczy odpowiedzieć na proste "świąteczne" pytanie. Jeden z muzyków Metalliki zarejestrował kiedyś utwór pod tytułem "Satan". O kogo chodzi, z kim ów muzyk nagrał ten kawałek i na jakiej płycie się on pojawił? Głosujcie przez całe święta. Losujemy we wtorek o 12:00

Rozwiązanie konkursu

Chodzi oczywiście o Kirka Hammetta. Utwór "Satan" nagrany z zespołem Orbital. Pojawił się na soundtracku do filmu Spawn "Spawn: The Album". Książkę otrzymuje Agata Sęk.

Gratulujemy zwycięzcom wszystkich konkursów :)