Renata Przemyk w sobotę w Stodole

Newsy
Renata Przemyk w sobotę w Stodole

W Warszawie, w Klubie "Stodoła" Renata wystąpi z żywym, energetyczny koncertem, podczas którego wybrane zostały utwory ze wszystkich płyt artystki.

Już w najbliższą sobotę, 17 grudnia usłyszeć będzie można te najbardziej znane piosenki, takie jak "Zero", "Ten taniec", "Babę zesłał Bóg", "Kochana" czy "Odjazd", jak również te, których Renata Przemyk dawno nie wykonywała podczas swoich koncertów, np. " Zapach", "Zmrok", "Zazdrosna", "Unikate" czy "Sara". Wiele z nich zostanie wykonanych w nieco innych, zmienionych aranżacjach. Z pewnością zapoznać się będzie można z najnowszą piosenką "Jakby nie miało być" w rozbudowanej wersji na duży skład.

Na scenie Renacie towarzyszyć będą wspaniali muzycy:

Maciej Mąka - gitary,
Krzysztof Pająk - klawisze, programowanie
Błażej Chochorowski - gitara basowa, Roland
Krzysztof Dominik - perkusja
Maciej Inglot - akordeon

I na koniec "mała" ciekawostka:

Na warszawski koncert zostanie przygotowana jeszcze jedna niespodzianka, która z pewnością wszystkich uczestników koncertu bardzo zaskoczy. Będzie ona miała związek z kapelą, która poprzedzi występ Renaty - zespołem Sokół Orkestar. Renata wraz z liderem i twórcą tej formacji - Przemkiem Sokołem, przygotowała wspólny numer, w którym będzie mogła pokazać się od całkiem innej strony! A co faktycznie się wydarzy, będzie można zobaczyć i usłyszeć 17-go grudnia!

Klub Stodoła
Ul. Batorego 10

otwarcie drzwi: 19:00

Ceny biletów:
Przedsprzedaż 45 zł
W dniu koncertu 52 zł

Sprzedaż biletów: Kasa Klubu Stodoła (ul Batorego 10, 22 825 60 31, czynna: pn-pt 9:00-21:00, sob 9:00-14:00), TicketClub (ul. Bracka 25, Traffic Club), Sklepy Media Markt i Saturn, Bileterie Empik oraz punkty sprzedaży Ticketpro (www.ticketpro.pl) i Eventim (www.eventim.pl) i eBilet (www.ebilet.pl) na terenie całego kraju