Koncert Blind Guardian - konkurs

Newsy
Koncert Blind Guardian - konkurs

Już w najbliższy poniedziałek w warszawskiej Stodole wystąpi niemiecki powermetalowy Blind Guardian. Rozdajemy wejściówki na to wydarzenie.

Po niezwykłym przyjęciu polskiej publiczności podczas ubiegłorocznego koncertu w naszym kraju muzycy Blind Guardian sami nalegali, by kolejna trasa również nie ominęła Polski - tym razem zagrają w ramach Sacred Worlds and Songs Divine Europe Tour 2011. U boku Blind Guardian zaprezentuje się nie mniej doświadczony Grave Digger, promujący płytę "The Clans Will Rise Again", a całą imprezę otworzy rodzimy Crystal Viper, którego popularność zatacza coraz szersze kręgi poza granicami naszego kraju.

Blind Guardian zapowiedział właśnie wydanie kolejnej płyty "Memories Of A Time To Come", która ukaże się 20 stycznia 2012 roku w formacie 2 CD i limitowanej wersji 3 CD. Nie będzie to jednak premierowy materiał, ale kompilacja najważniejszych utworów z trwającej już ćwierć wieku kariery zespołu. Wszystkie kompozycje zmiksowano ponownie, dwie z nich nagrano całkowicie od nowa. Gratką dla fanów będą niewątpliwie dołączone dema sprzed ery Blind Guardian, kiedy zespół nosił nazwę Lucifer's Heritage.

12 grudnia 2011
Klub Stodoła
Warszawa, ul. Batorego 10

Wejście od 18:00

Ceny biletów:
110 zł (do 30.06)
130 zł (od 01.07)

do nabycia w sieci TICKETPRO i w klubie Stodoła.

Organizatorem koncertu jest Agencja IDO.

Magazyn Gitarzysta jest patronem koncertu.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Pytanie brzmi:

Niedawno w Stodole wystąpił amerykański Iced Earth. Co łączy lidera tego zespołu Jona Schaffera z wokalistą Blind Guardian?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. W temacie koniecznie wpiszcie Blind Guardian. Losujemy jutro o 12:00.

Rozwiązanie konkursu:

Jona Schaffera łączy z Hansim Kürschem wspólny projekt Demons & Wizards.

Wejściówki otrzymują:

Emil Wyszomirski
Aleksandra Duda

Gratulujemy!