Skindred w Polsce - konkurs

Newsy
Skindred w Polsce - konkurs

Przypominamy, że już w niedzielę 27 listopada w Stodole i dzień później w poznańskim Blue Note wystąpi Skindred. Rozdajemy wejściówki na warszawski koncert.

Skindred to czteroosobowa formacja z Newport w Wielkie Brytanii grająca innowacyjne połączenie heavy metalu, punk rocka, reggae, dancehallu i drum’n’bassu. Zespół określa swoją muzykę jako "ragga metal".

Kapela gra od 1998 roku i jak do tej pory wydała cztery albumy: "Babylon" (2004), "Roots Rock Riot" (2007), "Shark Bites and Dog Fights" (2009) i "Union Black" (2011). Płyta "Babylon" była numerem jeden listy Billboard Top Reggae Albums w Stanach Zjednoczonych i zjednała zespołowi rzeszę fanów. Piosenka "Nobody" pochodząca z tego albumu szybko zyskała popularność dzięki umieszczeniu jej w soundtracku do gry komputerowej Need for Speed. Kolejne wydawnictwa potwierdziły świetną formę i popularność formacji.

W obecny skład zespołu wchodzą Benji Webbe (śpiew, elektronika), Daniel Pugsley (gitara basowa), Mikey Demus (gitara, dodatkowy śpiew), Arya Goggin (perkusja).

Siłą Skindred są ich występy: mają świetny kontakt z publicznością, której serwują ogromną dawkę pozytywnej energii. Skindred występowali u boku Soulfly, One Minute Silence czy Fishbone. W tym roku zagrali na najważniejszych europejskich festiwalach: Download Festival, Boardmasters Festival, Sonisphere Festival.

27.11 19:00 Stodoła / Warszawa
bilety 79/89 pln
Kasa Klubu Stodoła, www.ticketpro.pl, Empik, www.eventim.pl Sklepy Media Markt, Saturn

28.11 20:00 Blue Note / Poznań
bilety 60/70 pln
do nabycia: CIM, Rock Long Luck, Carton Shop, Bilety24.pl, Ticketpro.pl (m.in. Empiki i Media Markty), Pwevents.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem koncertów.


Konkurs


Mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na niedzielny (27.11) koncert Skindred w Stodole. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

"Kto wystąpił gościnnie w jednym z utworów na najnowszym albumie Skindred "Union Black"?

Odpowiedzi przesyłajcie na maila: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila - Skindred. W treści koniecznie podajcie imię i nazwisko

Czekamy do jutra (czwartek) do godziny 12.

Rozwiązanie konkursu

Na ostatniej płycie zespołu w utworze "Warning" pojawił się gościnnie Jacoby Shaddix z Papa Roach.

Wejściówki otrzymują:

Aleksandra Grzegorska
Agnieszka Mierzewska


Gratulujemy!