Pampeluna i Alone supportami Jelonka w Stodole

Newsy
Pampeluna i Alone supportami Jelonka w Stodole

30 listopada Jelonek zagra w warszawskiej Stodole w ramach promocji najnowszego albumu 'Revenge'. Towarzyszyć mu będą supporty: Pampeluna oraz Alone.

Ceny biletów:

38 zł (przedsprzedaż)
45 zł (w dniu koncertu)

Sprzedaż biletów: Kasa Klubu Stodoła (ul Batorego 10, 22 825 60 31, czynna: pn-pt 9:00-21:00, sob 9:00-14:00),
Sklepy Media Markt i Saturn, Bileterie Empik oraz punkty sprzedaży Ticketpro (www.ticketpro.pl) i Eventim (www.eventim.pl) i eBilet (www.ebilet.pl) na terenie całego kraju

Pampeluna

Zespół Pampeluna powstał 07.07.2007 r. Pod tą nazwą kryje się kwartet grający w wesoły sposób muzykę rockową mieszając ją z kulturą latynoską. Zespół w ciągu 4 lat istnienia wystąpił m.in na Przystanku Woodstock 2010, był ścisłym finalistą Antyfest 2011 a także został uznany przez  czytelników Magazynu Gitarzysta za debiut roku 2010. W dorobku mają  płytę "La Curva" a obecnie trwają końcowe prace nad kolejnym albumem. Wszelkich informacji można się dowiedzieć pod adresem www.facebook.com/pampeluna

Alone

Zespół Alone powstał w 2006 roku w Łodzi z inicjatywy Jacka Strzelczyka (dRoW), który to mimo klasycznego wykształcenia muzycznego postawił sobie za cel założenie grupy wykonującej muzykę z pogranicza metalu i elektroniki. W roku 2008 grupa wygrała konkurs ‘Rytmy Łodzi’. Wygrana została w całości przeznaczona na nagranie debiutanckiego krążka, nad którego produkcją czuwał Paweł Marciniak - na co dzień związany z Varius Manx. Po zmianach personalnych Alone obecnie tworzą: Jacek Strzelczyk, Łukasz Ociepa, Artur Sejpt, Łukasz Jerzykowski oraz Marek Jabłoński.

Alone przygotowuje się do wydania DVD z koncertu zarejestrowanego w łódzkim klubie Wytwórnia (Toya Studios) oraz drugiego albumu, który promuje singiel ‘Time Stop’. Teledysk do singla, jak i DVD został zrealizowany przez Mania Studio znane ze współpracy z takimi artystami, jak: Behemoth, Coma, Happysad, itp.
www.facebook.com/ALONECOMPL
www.alone.com.pl

Fot. J. Imiołek