Kolejne szczegóły nowej płyty Lamb Of God

Newsy
Kolejne szczegóły nowej płyty Lamb Of God

Wygląda na to, że machina promocyjna metalowców z Lamb Of God ruszyła już na dobre. Dwa dni temu informowaliśmy o zakończeniu prac nad krążkiem "Resolution", dzisiaj z przyjemnością prezentujemy okładkę, tracklistę oraz datę premiery zbliżającego się wydawnictwa zespołu.

Pierwsze informacje o zakończeniu prac nad następcą albumu "Wrath" z 2009 obiegły świat z prędkością światła w poniedziałek 31 października - oczywiście również o tym pisaliśmy.

Dzisiaj z przyjemnością informujemy: szósty studyjny krążek Lamb Of God "Resolution" ujrzy światło dzienne 24 stycznia 2012 roku i zostanie wydany przez wytwórnie Epic Records. Za produkcję nowego albumu 'owieczek' odpowiada Josh Wilbur (z którym LoG współpracowali już przy płycie "Wrath").

Chris Adler zdradził, że w jednym z utworów na krążku pojawi się orkiestra i chór:

"Mamy operowych śpiewaków - to prawdziwa symfonia, coś niesamowitego! Próbowaliśmy stworzyć muzykę, która nie będzie black metalem, ale zarazem czymś innym niż to co do tej pory robiliśmy. Sądzę, że nam się udało".

Poniżej możecie zapoznać się ze szczegółami tego wydawcnictwa: okładką, tracklistą oraz krótkim trailerem opublikowanym przez zespół:

Tracklista płyty "Resolution":

 1. Straight For The Sun
 2. Desolation
 3. Ghost Walking
 4. Guilty
 5. The Undertow
 6. The Number Six
 7. Barbarosa
 8. Invictus
 9. Cheated
 10. Insurrection
 11. Terminally Unique
 12. To The End
 13. Visitation
 14. King Me


Zespół przygotował również bardzo ciekawą niespodziankę dla swoich fanów z Wielkiej Brytanii: każdy, kto zamówi najnowszą płytę Lamb Of God przed 25 grudnia otrzyma dodatkowo koncertówkę z trasy "Wrath - Tour 2009/2010" - tracklista poniżej:

 1. The Passing
 2. In Your Words
 3. Set to Fail
 4. Walk With Me In Hell
 5. Hourglass
 6. Now You've Got Something to Die For
 7. Ruin
 8. As The Palaces Burn
 9. Blacken the Cursed Sun
 10. Laid to Rest
 11. Redneck
 12. Black Label


Hell Yeah! Czekamy!

(krn)