Szczegóły szczecińskiego koncertu Pandemonium

Newsy
Szczegóły szczecińskiego koncertu Pandemonium

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę, 29.10. w szczecińskim DK "Słowianin" wystąpią Pandemonium oraz Blaze of Perdition. Znamy szczegóły koncertu.

Pandemonium zapowiada specjalne show z pełną scenografią. Premiera nowej płyty zatytułowanej "Misanthropy" wydawanej przez Pagan Rec. już  wkrótce, zatem w programie koncertu  znajdą się premierow utwory pochodzące z ich nowego dzieła
http://www.facebook.com/pandemoniumpl

Również Blaze of Perdition przygotowuje bluźnierczy występ, w trakcie którego promować będą swój nowy album "The Hierophant" wydany dosłownie kilka dni  temu przez Pagan Rec.
http://blazeofperdition.pl

Premierowo zapowiada się także koncert Northwail, którzy po długiej absencji, powracają na scenę z nowym, potężnym albumem "Cold Season". Będzie to pierwszy występ po premierze płyty, także wszyscy którzy przyjdą na sobotni koncert będą mieli okazję jako pierwsi posłuchać ich nowych utworów na żywo!
http://www.facebook.com/thenorthwaillegion

Natomiast Genital Putrefaction obiecują poczęstować Was wszystkich, potężną porcją death metalowego mięsa!
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002612700649

Pandemonium i Genital Putrefaction wystąpią ponownie na jednej scenie, co ostatni raz miało miejsce dokładnie 20 lat temu na legendarnym festiwalu S'thrash'ydło. W trakcie koncertu będzie można się zaopatrzyć w płyty, koszulki i inny  stuff  występujących kapel (między innymi w nowe płyty Northwail i Blaze of Perdition)

29.10.2011
Szczecin, Klub Słowianin ul. Korzeniowskiego 2 (tuż obok dworca PKP).

18:00 - otwarcie bram
18:30 - 19:00 - Genital Putrefaction
19:15 - 20:05 - Northwail
20:20 - 21:00 - Blaze of Perdition
21:30 - 22:30 - Pandemonium

Bilety w cenie 23 zł wciąż do nabycia w pubie 997 przy Al. Piastów 10, w  studio tatuażu LucyFire Al.Piastów 9 (wejście od ul.Żółkiewskiego) oraz na stoisku z Pamiątkami u Agaty na Zamku Książąt Pomorskich (wejście A z dużego dziedzińca).

Można również zarezerwować bilet (odbiór w dniu koncertu na bramce) pod adresem 7arrghh@gmail.com

W dniu koncertu bilety dostępne będą w cenie 28 zł.