Ulver wraca do Polski

Newsy
Ulver wraca do Polski

Ulver coraz chętniej przyjeżdża na koncerty do naszego kraju. Tym razem zespół wystąpi 17 grudnia w katowickim MegaClubie.

Przed Norwegami promującymi najnowszy album "Wars Of The Roses", zaprezentuje się wcześniej anonsowany Virus. Jako jedyny polski zespół wystąpi powracająca po latach zawieszenia katowicka grupa Strommoussheld.

Zmianie uległy ceny biletów, do końca października będą kosztować 85 złotych, później 95 złotych, natomiast w dniu koncertu 110 złotych.

Ulver to norweski zespół muzyczny założony w Oslo w 1993 roku. Muzycznie początkowo oscylujący wokół black metalu połączonego z norweską muzyką folkową później wyewoluował w kierunku nowoczesnej muzyki elektronicznej. Wydawcą zespołu jest Jester Records - wytwórnia należąca do Kristoffera Rygg'a - lidera zespołu.

Virus to awangardowy zespół metalowy z Norwegii założony w 2000 roku przez Czrala i Esso jako kontynuacja Ved Buens Ende. Ma na koncie trzy płyty długogrające, z których ostatnia "The Agent That Shapes The Desert" została wydana na początku tego roku przez Duplicate Records i zbiera świetne recenzje.

StrommoussHeld to polski zespół grający połączenie symfonicznej odmiany black metalu z industrial metalem, muzyką elektroniczną oraz elementami dark wave'u. Grupa obecnie nagrywa nową płytę "No Direction Home".

Ulver / Virus / Strommoussheld

17.12.2011
Katowice | Megaclub

Wejście: 19:00

Bilety:

85zł - do 31.10
95zł - do 16.12
110zł - w dniu koncertu

dostępne w sieci TicketPro.pl