Kuźnia Gitarzystów - nabór na rok szkolny 2011/2012

Newsy
Kuźnia Gitarzystów - nabór na rok szkolny 2011/2012

Kuźnia Gitarzystów, największa prywatna szkoła dla gitarzystów w Polsce, ogłasza nabór na rok szkolny 2011/2012

Kuźnia Gitarzystów to miejsce jedyne w swoim rodzaju, stworzone przez gitarzystów dla gitarzystów. U nas nauczycie się grać na gitarze klasycznej, akustycznej lub elektrycznej w sposób oraz w warunkach w jakich zawsze chcieliście to zrobić. Dlaczego warto uczyć się właśnie u nas? Oto kilka powodów…

Doświadczenie

Zebrane przez naszych nauczycieli doświadczenia pozwoliły nam stworzyć autorski program nauczania gitarzystów początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych (ewenement w prywatnym szkolnictwie muzycznym!) będący dokładną odpowiedzią na wasze potrzeby. Wszystkie piosenki, na podstawie których uczycie się grać na gitarze, są nieśmiertelnymi przebojami i obowiązkowymi punktami w repertuarze każdego gitarzysty!

Materiał

Napisane na podstawie programów nauczania podręczniki gry na gitarze, które otrzymujecie od nas na pierwszej lekcji, zawierają wszystkie niezbędne do nauki materiały (grafiki, tabulatury, nuty, itd.) Wraz z podręcznikiem otrzymacie również dodatkowe materiały pomocnicze (podkłady do ćwiczeń w formie mp3, lekcje video na płcie DVD) oraz dostęp do szkolnej bazy danych znajdującej się na naszej stronie internetowej, która wciąż się powiększa…

Zniżki i nagrody

Kuźnia Gitarzystów współpracuje ze sklepami "TanieStruny.pl" "Lach&Lach" oraz Magazynem "Gitarzysta". Owocem tej współpracy są nie tyko zniżki dla naszych uczniów na struny, instrumenty i prenumeratę ale również cenne nagrody przyznawane w naszych comiesięcznych konkursach!

Warsztaty

Dodatkowo nasi uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach gry w zespole (próba wraz z profesjonalną sekcją rytmiczną w jednej z warszawskich sal prób przeprowadzona pod okiem nauczyciela) oraz w spotkaniach z czołowymi polskimi gitarzystami organizowanymi regularnie przez Kuźnię Gitarzystów. W końcu będziecie mogli wykorzystać efekty Waszej pracy w praktyce oraz spotkać Waszych idoli na żywo!

Społeczność

Ucząc się u nas macie szansę poznać podobnych sobie miłośników gitary i muzyki gitarowej. Na naszym forum nie tylko wymienicie się z innymi swoimi spostrzeżeniami i fascynacjami muzycznymi, nie tylko otrzymacie odpowiedzi na frapujące Was pytania, ale również znajdziecie kogoś do wspólnej gry!

Komfort

Oferujemy wam warunki nauki o jakich do tej pory mogliście jedynie marzyć! Lokal w centrum, gitary i wzmacniacze czekające na Was na miejscu, wygodny kącik do złapania tchu przed zajęciami - to wszystko i wiele więcej znajdziecie tylko w Kuźni Gitarzystów!

Podejście

Bierzemy pod uwagę oczywisty fakt, iż większość  z Was uczy się lub pracuje, a plany zostania wirtuozem porzuciliście wraz z wiarą w Świętego Mikołaja. W Kuźni Gitarzystów uczycie się w swoim tempie, bezstresowo, w przyjaznej atmosferze, oraz w wygodnych dla Was godzinach!

Jakość

Aby mieć pewność, iż Wasza nauka w Kuźni Gitarzystów odbywać się będzie na najwyższym możliwym poziomie, od naszych przyszłych nauczycieli wymagamy nie tylko zdania trudnych egzaminów wstępnych, ale również organizujemy comiesięczne szkolenia oraz Rady Pedagogiczne!

Satysfakcja

Pamiętamy również, że gra na gitarze, ale również sama nauka, ma być dla Was przyjemnością. U nas nie uczycie się, bo musicie! Pasjonująca się swoim zajęciem młoda kadra zarazi Was swoim entuzjazmem, a efekty Waszej pracy ujrzycie już po pierwszym miesiącu nauki!

Naszym celem jest "wyposażenie"Was w umiejętność gry na gitarze, abyście mogli ją wykorzystywać w taki sposób, w jaki tylko zapragniecie: czy to przy ognisku gdzieś na Mazurach po dniu pełnym wrażeń i silnych wiatrów, czy na próbie Waszego amatorskiego zespołu, czy też w przy usypianiu Waszej najmłodszą córkę grają jej śliczną kołysankę.

W Kuźni Gitarzystów macie możliwość nauki na aż trzech poziomach nauczania!

POZIOM PODSTAWOWY


przeznaczony jest dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gitarą. Pierwsze kroki stawiamy przeważnie grając na gitarze klasycznej. Nauka koncentruje się wokół umiejętności gry "akordowej". Na poziomie podstawowym ograniczamy się jedynie do zagadnień praktycznych -jak najwięcej gramy! Uczymy się na przykładach konkretnych utworów, będących szlagierami gitary klasycznej i akustycznej.

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy mieli już do czynienia z gitarą, jednak czują niedosyt tak wiedzy praktycznej jak i teoretycznej. Pracujemy przede wszystkim na podstawie utworów i solówek największych gitarzystów, omawiają na ich przykładzie najważniejsze elementy gry na gitarze. W przerwach pomiędzy kolejnymi utworami wchodzimy w świat improwizacji gitarowej, poznajemy róże sposoby akompaniamentu oraz omawiamy najważniejsze zagadnienia teoretyczne i harmoniczne.

POZIOM ZAAWANSOWANY

przeznaczony jest dla tych, którzy wiążą z muzyką swoje plany edukacyjne, zawodowe lub chcą zgłębić tajniki gitary jazzowej. Znajdziecie tam też wszystko to, co powinien wiedzieć przyszły student wydział jazzu, muzyki rozrywkowej oraz kandydat na muzyka profesjonalnego.

Zadzwoń i umów się na lekcję próbną już dziś!

Jeżeli nie zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, za lekcję próbną nie zapłacisz nic!

Jesteśmy jednak przekonani, że gdy już raz do nas zawitasz, z pewnością zechcesz zostać tu na dłużej...

strona: www.kuzniagitarzystow.pl
telefon: 535 220 180
e-mail: sekretariat@kuzniagitarzystow.pl
gg: 32551080
adres Warszawa: al. Solidarności 119/125, lok. 103
adres Białystok: ul. Fabryczna 18, p. XI

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym Kuźni Gitarzystów.