"Żużlowy" teledysk My Riot

Newsy
"Żużlowy" teledysk My Riot

Zespół My Riot zaprezentował właśnie teledysk do utworu "Sam przeciwko wszystkim" z gościnnym udziałem rapera Pei. Co ciekawe w klipie występuje Tomasz Gollob - indywidualny, żużlowy mistrz świata, a sam obraz nawiązuje do ciężkiej drogi żużlowców do sportowego sukcesu. Teledysk w newsie!

O kulisach powstawania pierwszego klipu My Riot opowiedział lider formacji, Glaca:

"'Sam przeciwko wszystkim' to moja kolejna produkcja, w którą zaangażowany jest Ryszard Peja. Kolejny utwór, który kierujemy do wszystkich z otwartymi oczami i kochających dobre dźwięki, i do tych, dla których 'Jeden taki dzień' i 'Pozwól żyć' były ważnymi kawałkami. Teledysk do nowego singla z płyty "sweet_noise", My Riot, powstawał przez wiele tygodni. Zaangażowałem do jego stworzenia Mikołaja Góreckiego, który pracował z duetem Glaca&Peja przy 'Jeden taki dzień'. Tak ważny projekt mogłem oddać tylko w jego ręce."

Wyjaśnił on również skąd wziął się pomysł na zaprezentowanie ciągle mało popularnej w naszym kraju dyscypliny jaką jest żużel:

"W teledysku dopełnieniem muzyki i tekstu jest historia prawdziwego mistrza. Indywidualnego mistrza świata na żużlu, Tomasza Golloba. Chcieliśmy pokazać drogę na szczyt młodego chłopaka który ma jedno marzenie: stać się, w tym co robi, najlepszym na świecie. Dzięki Gollob Racing i klubowi Stal Gorzów mogliśmy wejść tam gdzie oko normalnego kibica nie dociera. Tomek Gollob uwierzył w wizję, którą mu przedstawiłem i jego pomoc była nieoceniona. My Riot, Peja i mistrz świata na żużlu. Połączyła nas pasja i ciężka praca którą wkładamy w urzeczywistnienie swoich projektów i snów."

Z efektem prac ekipy My Riot możecie zapoznać się poniżej:

My Riot feat. Peja - "Sam przeciwko wszystkim"

Reżyseria: Mikołaj Górecki
Produkcja: Piotr "Glaca" Mohamed / Noise Inc.

Więcej informacji na stronie My Riot: www.myriotband.com

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty My Riot.

photo: Mateusz Młochowski

(krn)