Avant Art Festival - znamy ceny biletów

Newsy
Avant Art Festival - znamy ceny biletów

Znane są  już ceny biletów na  Avant Art Festival  we Wrocławiu. 4. edycja  największego w kraju święta  sztuki awangardowej odbędzie się w dniach 29.09-02.10 oraz 07-08.10.2011 r. pod hasłem Szwajcaria.

Jedno jest pewne - fani The Bug, ZU93, Dimlite, Reverse Engineering, Oy, Stephane Veccione czy Minimetal nie będą narzekać na wygórowane ceny.

Już wkrótce będzie można kupić bilety na 4. edycję Avant Art Festival. Tak jak zapowiadali organizatorzy, ceny wejściówek są bardzo przystępne. Bilety całodniowe na wydarzenia w dniach od 30.09 do 07.10.2011 r. kupić będzie można za 20 zł w przedsprzedaży. Oddzielnie biletowany jest ostatni dzień festiwalu. Za bilet łączony na The Bug i live acts oraz performance Pal Frenak zapłacić trzeba 20 zł. Tyle samo wydamy na koncert ZU93.

Z kolei karnet na wszystkie wydarzenia Festiwalu zamyka się w 75 zł.

"Chcemy tworzyć festiwal dla ludzi, więc ceny też odpowiadają tej idei. Sztuka, jaką prezentujemy podczas tej edycji jest na tyle wartościowa, że życzyłbym sobie, aby zobaczyło ją jak najwięcej osób. Chcę trafić do wszystkich poszukujących nowej jakości w muzyce i  sztuce. Dlatego m.in. na inaugurację festiwalu, 29 września, zaprosimy wszystkich, bez ograniczeń. Za darmo. Niech to będzie pewien symbol naszego otwarcia na sztukę i jej odbiorców" - komentuje Kostas Georgakopulos, dyrektor festiwalu.

Inauguracja Avant Art (29. 9) stanie pod znakiem instalacji Velvet Underground słynnej szwajcarskiej grupy Minimetal (BWA Studio), po której w CS Impart odbędzie się koncert niezwykle ciekawej kapeli MIR. Będzie to jednocześnie początek weekendu ze Szwajcarią.

Wstęp wolny w trakcie festiwalu dotyczy również wydarzeń w BWA Awangarda.

Bilety i karnety będą do nabycia w sieci Ticketpro w punktach sprzedaży na terenie całego kraju i w Internecie, a także w CS Impart (Mazowiecka 17), Sklepie Muzycznym De’Molika (Kazimierza Wielkiego 65) i Klubie Architektów Pracoffnia (Więzienna 6) we Wrocławiu oraz w miejscach festiwalowych na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Sprzedaż biletów i karnetów rusza 9 września.

Program festiwalu oraz szczegółowe informacje o biletach dostępne na www.avantart.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem Festiwalu.