Paradise Lost - nowe DVD w listopadzie

Newsy
Paradise Lost - nowe DVD w listopadzie

7 listopada nakładem Century Media w sklepach pojawi się "Draconian Times MMXI", czyli najnowsze DVD Brytyjczyków z Paradise Lost.

"Draconian Times MMXI" to zapis kwietniowego koncertu z londyńskiego The Forum, który odbył się w ramach krótkiej europejskiej trasy zespołu, podczas której zespół odgrywał w całości przełomowy album "Draconian Times" z 1995 roku.

Oprócz występu na żywo, na DVD znajdą się jeszcze: film dokumentujący całą trasę w reżyserii basisty zespołu Steve'a Edmondsona, wywiady dotyczące powstania "Draconian Times" z producentem Simonem Efemeyem, Nickiem Holmesem (wokal), Gregiem Mackintoshem (gitara), Aaronem Aedy (gitara), Stevem Edmondsonem (bas) oraz managerem Andy Farrowem, a także dwa teledyski promujące ostatni krążek Paradise Lost "Faith Divides Us - Death Unites Us".

"Te koncerty były dla nas świetną zabawą, a odzew fanów przerósł nasze oczekiwania. Wszystkie gigi były świetne, ale ten z Londynu był zdecydowanie najlepszy i na szczęście właśnie on znalazł się na DVD. Jens Bogren perfekcyjnie zmiksował dźwięk, a dodatki są naprawdę zabawne. Jednym słowem, całość wyszła świetnie. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, ponieważ mamy wiernych i oddanych fanów, gotowych do podróżowania po całym świecie w celu zobaczenia naszego show. To DVD robiliśmy z myślą o nich i mam nadzieję, że im się spodoba." - powiedział Nick Holmes.

Tracklista "Draconian Times MMXI":

01. Enchantment
02. Hallowed Land
03. The Last Time
04. Forever Failure
05. Once Solemn
06. Shadowkings
07. Elusive Cure
08. Yearn For Change
09. Shades Of God
10. Hands Of Reason
11. I See Your Face
12. Jaded
13. Faith Divides Us, Death Unites Us
14. True Belief
15. One Second
16. Say Just Words
17. Rise Of Denial
18. As I Die