Akademia Gitary HARD GOK w Michałowie

Newsy
Akademia Gitary HARD GOK w Michałowie

Akademia działa od października 2010 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Michałowie. Udział w zajęciach jest bezpłatny - nie jest to komercyjna szkoła muzyczna, tylko koło gitarowe działające przy Gminnym Ośrodku Kultury.

Zajęcia odbywają się na sali widowiskowej oraz w pracowni muzycznej Michałowskiego Ośrodka Kultury. Aktualnie jest to miejsce nie tylko nowoczesne i świeże, ale także wyposażone w profesjonalny sprzęt muzyczny, pozwalający na prowadzenie zajęć muzycznych na bardzo wysokim poziomie.

Akademia prowadzi zajęcia dwa razy w tygodniu. Uczęszczają na nie zarówno dzieci w wieku 10- 12 lat jak i starsza młodzież. Akademia Gitary odwiedzana jest również przez muzyków związanych z podlaską sceną muzyczną, którzy często udzielają fachowych porad i wskazówek dotyczących gry na instrumentach.

Założycielem i prowadzącym Akademię HARD GOK w Michałowie jest Paweł Oziabło, który tak opisuje swoją szkołę:

"Powołując Akademię HARD GOK chcemy umożliwić dzieciom i młodzieży zdobycie rzetelnego kształcenia z zakresu: gry na instrumencie, przedmiotów ogólno muzycznych w tym także zajęć zespołowych. Ponadto staramy się uwrażliwić uczestników naszych zajęć na najbardziej istotne dzieła muzyczne oraz na sylwetki ich autorów. Chcemy także zatrzeć granice, sztuczne podziały wytworzone między pokoleniami naszych rockmanów. Do wspólnych działań zaprosiliśmy muzyków związanych z lokalną sceną muzyczną. Będąc członkiem Akademii Gitary Hard GOK nie tylko nauczysz się grać, stworzysz zespół, nagrasz demo, zagrasz koncerty... Kto wie? Być może w przyszłości podbijesz rynek muzyczny?"

Akademia Gitary HARD GOK to również 20 osobowy, gitarowy big band.

Wszelkie informacje na temat tego ciekawego przedsięwzięcia znajdziecie na stronie internetowej: http://www.hardgok.gokmichalowo.pl/

Kontakt: p.oziablo@gokmichalowo.pl

(krn)