Zlot Fanów Metalliki już 23 lipca

Newsy
Zlot Fanów Metalliki już 23 lipca

23 lipca 2011 roku w warszawskim klubie Club Rock, odbędzie się pierwszy, organizowany przez portal DeathMagnetic.pl, Zlot Fanów Metalliki.

Okazje do tego spotkania są co najmniej dwie: Metallica obchodzi w tym roku swoje 30 urodziny, a DeathMagnetic.pl - prawie dokładnie 3 lata temu, opublikował swojego pierwszego newsa.

Organizatorzy przygotowali dla Was mnóstwo atrakcji, aby każdy, kto przyjedzie do Warszawy był zadowolony i spędził ten miły, letni wieczór świetnie się bawiąc! Gwiazdą wieczoru, która przygotuje na tę specjalną okazję specjalny set będzie AlcoholicA - najbardziej profesjonalny polski coverband Metalliki! Zespół powstał w 2004 roku z myślą o graniu tylko i wyłącznie muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nie przypadkowo - przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności. Frontman Wojtek "Sasim" Sasimowski (gitara/wokal) wraz z Ryszardem “Harrym" Gilge (drums), Michałem “Miśkiem" Flakiem (bas) i Marcinem “Kendą" Kędzierskim (gitara) sprawią, że zebrani w Club Rocku fani poczują się lepiej, niż na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

Oprócz występu Alkoholiki zaplanowano kilka konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, wśród których znajdą się między innymi prawdziwe rarytasy związane z Metalliką - nigdy nie dostaniecie ich w żadnym sklepie! Jesteś znawcą metalowych klasyków? Myślisz, że bez problemu zastąpiłbyś Jamesa Hetfielda na wokalu lub wiośle? Koniecznie musisz wpaść na tę imprezę już 23 lipca w Warszawie!

Podczas zlotu będzie do dyspozycji stylowy klub oraz ogródek piwny, w którym serwowane będą zimne piwo i dania prosto z grilla. Na pewno możecie też liczyć na ciekawy wystrój, koncerty na dużym ekranie oraz świetną muzykę wybraną przez wypróbowanego w boju metalowego DJa.

Jakby tego było mało - w barze czekać na nas będą metalikowe drinki w barwach płyt Metalliki - podczas zlotu pijemy krwisto-czerwone "Kill’em All", białe "Death Magnetic", lub inne trunki - obejmujące całą dyskografię!

Zlot Fanów Metalliki
23.07.2011 (sobota)
Club Rock,
ul. Racławicka 99a, Warszawa

godz. 20:00
wstęp: 10 zł