Konkurs Blog for People

Newsy
Konkurs Blog for People

Prowadzisz bloga, mini serwis lub fanpage? Nieś wieści o feście Rock for People w sieci i zgarnij wejściówkę z dostępem na backstage!

Jeśli masz smykałkę do bloggingu, lubisz dzielić się wiadomościami z innymi, jarasz się twórczością Paramore czy My Chemical Romance lub po prostu chcesz współpracować przy promocji festiwalu na polskich ziemiach, tę akcję uruchomiliśmy dla Ciebie!

Nie potrzebujesz doświadczenia w dziennikarstwie muzycznym czy specjalnych umiejętności PRowca, liczy się zaangażowanie i szerzenie festiwalowych info w klimacie prawdziwego rocka. Może już miałeś okazję szaleć w samym środku pogo pod sceną Rock for People w poprzednich latach? Podziel się wrażeniami z tymi, którzy jeszcze nie zaznali beztroskich chwil spędzonych w czeskim Festivalparku!

Dołącz do partnerów festiwalu Rock for People, odpal swój własny kanał informacyjny (muzyczny, kulturalny lub prywatny blog, fanpage, strona www) i dostarczaj odbiorcom wszelkie newsy i smaczki związane z rockową ucztą muzyczną w Hradec Kralove. Forma i sposób - nieograniczone. Możesz korzystać z oficjalnych źródeł informacji o feście, warto jednak uruchomić wyobraźnię i tworzyć własne artykuły i ciekawostki.

Autorzy najlepszych rockowych i mega zaangażowanych w festiwal serwisów zgarną czterodniowe karnety PRESS z dostępem na backstage!

Masz 3 tygodnie by rozkręcić swojego bloga lub fanpage'a - 24 czerwca wybierzemy zwycięzców, a ich adresy www będą promowane na stronie Rock for People.

Jeśli chcesz współpracować przy promocji festiwalu, wygrać darmową wejściówkę i stanąć twarzą w twarz z Lesem Claypolem czy Mike'm Skinnerem, wypełnij formularz znajdujący się na oficjalnej polskiej stronie Rock for People.

Przypomnijmy, że Festiwal odbędzie się w dniach 2-5 lipca 2011 r. w czeskim Hradec Kralove

Wystąpią m.in. Paramore, My Chemical Romance, The Streets, Bullet for My Valentine, Sum 41, Kylesa, White Lies, Primus, Asian Dub Foundation, Parkway Drive, U.S. Bombs, Deez Nuts, Cancer Bats, Your Demise, Bright Eyes, The Wombats i wielu innych.

Karnety wstępu na festiwal Rock for People 2011 są już dostępne w polskiej przedsprzedaży. Bilety można nabyć zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży sieci EVENTIM, jak i w Internecie: na Eventim.pl i Allegro.pl

Ceny 4-dniowych karnetów w przedsprzedaży:
czerwiec - lipiec 2011 - 279 PLN

Na miejscu bilety 4-dniowe będą dostępne za 1800 kC (około 295 PLN).

Dzieci do lat 8 - wstęp wolny.
Dzieci w wieku 8 - 12 lat  -  650 CZK, karnety do kupienia na miejscu.

Ceny jednodniowych biletów:
3 / 4 / 5 lipca - 199 PLN

UWAGA: W ceny biletów NIE JEST wliczone pole namiotowe!
Informacje o kosztach pola namiotowego już wkrótce. W 2010 roku ceny wynosiły: 200 CZK za 4 noce, 150 CZK za 3 noce i 50 CZK za jedną noc.

Magazyn Gitarzysta jest patronem festiwalu.