Gitarowy Rekord Guinessa 2011

Newsy
Gitarowy Rekord Guinessa 2011

Święto gitary we Wrocławiu coraz bliżej. Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla wszystkich uczestników bicia rekordu.

Gitarowy Rekord Guinessa to cykliczna impreza, na którą corocznie tłumnie przybywają miłośnicy gitar z całej Europy. Bicie rekordu, to nie tylko powtarzana co roku próba podtrzymania, należącego do nas, najlepszego na świecie wyniku. Spotykamy się również po to, aby posłuchać muzyki w wykonaniu mistrzów gitary. Co roku, oprócz części rekordowej, pojawiają się na naszej scenie gwiazdy światowego formatu. I w tym roku nie zabraknie muzycznych atrakcji! 30 kwietnia to cały dzień poświęcony muzyce gitarowej, kilkanaście godzin koncertów, najlepsi artyści, wspaniali gitarzyści i świetna zabawa. Po wspólnym biciu rekordu od godziny 17.00 na Wyspie Słodowej rozpoczynamy część koncertową - Thanks Jimi Festival 2011 - dzień drugi.

Informujemy, że w tym roku każdy kto zagra z nami na Rynku otrzyma darmowy wstęp na koncert Thanks Jimi Festival 2011 - dzień drugi na Wyspie Słodowej. Zagrają tam: Al Di Meola, Neil Zaza, Ten Years After, Acid Drinkers!

Podjąć próbę pobicia z nami rekordu nie jest trudno, wystarczy już teraz nauczyć się grać Hey Joe (na www.heyjoe.pl znajduje się instruktaż). Zatem uczcie się chwytów, a jak już umiecie grać to uczcie innych, namawiajcie znajomych i licznie przybywajcie do Wrocławia! Niech 30 kwietnia Wrocław stanie się MIASTEM GITARY!


Gitarowy Rekord Guinessa

Rynek, godz. 10:00

Centrum dowodzenia w czasie bicia Rekordu Guinnessa, znajduje się na wrocławskim Rynku. Tam rozstawiona jest scena i stanowiska wolontariuszy, którzy pomagają uczestnikom wypełnić formularz zgłoszeniowy i udzielają wszelkich informacji. Rejestrację uczestników rozpoczynamy o godz.10.00, wtedy tez rozpoczynają się koncerty na Rynku.

Od godz 13.00 startują próby i warsztaty wspólnego grania, które prowadzi Leszek Cichoński. Rejestracja uczestników kończy się ok. godz. 15.45, potem  próba generalna i o 16.00 przystępujemy do oficjalnego bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa. Około  godz. 16.30 udamy się wspólnie na Wyspę Słodową. Od godz. 17.00 rozpoczynają się koncerty gwiazd. Podczas rejestracji otrzymacie opaski upoważniające do darmowego wstępu na koncert gwiazd na Wyspie Słodowej


Thanks Jimi Festival 2011 - dzień drugi

Wyspa Słodowa,
godz.17.00

Al Di Meola
Neil Zaza
Ten Years After
Acid Drinkers' Rock Guitar Guide

Ceny biletów:
30 zł (pierwsze 500 szt.),
40 zł (przedsprzedaż),
50 zł (w dniu koncertu)

Bilety ulgowe: 20 zł - dla studentów posiadaczy legitymacji ISIC

Bilety do nabycia w Bileterach Empik, sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem imprezy.