XIV Festiwal Muzyczny Rockowe Ogródki Płock 2011

Newsy
XIV Festiwal Muzyczny Rockowe Ogródki Płock 2011

Czternasty raz zapraszamy do Płocka uzdolnione zespoły rockowe z całego kraju. Scena w Rock`69 czeka na nowe twarze i Wasze nowatorskie muzyczne pomysły.

Jak co roku zachęcamy do udziału w niepowtarzalnej i oryginalnej imprezie, jaką są Rockowe Ogródki. Festiwal Muzyczny Rockowe Ogródki Płock 2011 odbędzie się w dniach 1 lipca - 26 sierpnia. Konkurs ma za zadanie wyłonić najciekawszych i najbardziej wartościowych, zdaniem jury, wykonawców. Intencją organizatorów jest, by występujący muzycy zaprezentowali jak największą gamę swoich inspiracji muzycznych i umiejętności, by zaskoczyć swoim podejściem do sztuki nie tylko jury, ale przede wszystkim publiczność.

Rockowe Ogródki od początku swego istnienia, to miejscem debiutów gwiazd polskiej sceny rockowej. Tutaj dojrzewali tacy twórcy jak: Negatyw, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Des Moines czy Milczenie Owiec i wielu wielu innych.

Początkowo Festiwal poświęcony był wyłącznie występom młodych wykonawców z czasem poszerzył swoją formułę o elementy edukacyjne i wizualne. W tym roku odbędą się VII Warsztaty Muzyczne (4-8 lipca), w ramach których zajęcia poprowadzą m.in. Krzysztof Misiak (gitara), Filip Sojka (bass) i Grzegorz Grzyb (perkusja) oraz V Warsztaty Realizacji Dźwięku (11-15 lipca) podczas, których swój autorski wykład będzie miał Andrzej Karp. W sierpniu zapraszamy na VII Przegląd Filmów Rockowych.

Wszystkich zainteresowanych występem na Rockowych Ogródkach oraz udziałem w Warsztatach odsyłamy na stronę www.rockoweogrodki.com.pl tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje oraz formularze zgłoszeniowe.

XIV Festiwal Rockowe Ogródki Płock 2011

Termin Festiwalu: 01.07.2011 - 26.08.2011
Ilość koncertów: 20
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 16.05.2011
Forma zgłoszeń: płyta demo z min. 4 utworami, opis zespołu, zdjęcie
Miejsce koncertów: Rock`69 Płock, Plac Narutowicza 2
Wstęp na koncerty: wolny
Nagroda główna: umieszczenie na płycie Rockowych Ogródków oraz nagrody dodatkowe.
Producent Festiwalu: Stowarzyszenie Muzyczne Rockowe Ogródki
Internet: www.rockoweogrodki.com.pl
Kontakt: Stowarzyszenie Muzyczne Rockowe Ogródki, ul. Królewiecka 15, 09-400 Płock, tel/faks 0 24 268 90 70, mail: rockoweogrodki@gmail.com