Zagraj “Master Of Puppets“ na 25 rocznicę jego wydania

Newsy
Zagraj “Master Of Puppets“ na 25 rocznicę jego wydania

3 marca przypada 25 rocznica wydania albumu “Master Of Puppets“. Z tej okazji portal Death Magnetic zorganizował wyjątkową akcję, w której wsparcie włączył się Magazyn Gitarzysta.

Przedsięwzięcie będzie polegać na stworzeniu wspólnego nagrania tytułowego kawałka.

Jak to zrobić? Podajemy za Death Magnetic:

1. Wszyscy łapiemy za swoje instrumenty / mikrofony i gramy / śpiewamy / wrzeszczymy to, co potrafimy z “Mastera" (utworu). Równocześnie filmujemy się / nagrywamy audio i wystawiamy do netu w dowolnej, możliwej do pobrania formie (np. Rapidshare, Speedyshare, Chomikuj, prywatne FTP, itd. - w razie problemów z “miejscówką", pytać).

Linki do plików przesyłajcie na:

coloredo25@deathmagnetic.pl


2. Potrzebujemy wszystkich: gitarzystów - zarówno prowadzących, rytmicznych jak i akustycznych, basistów, perkusistów i oczywiście wokalistów. Jeśli nie potrafisz grać, lub śpiewać - nie szkodzi. Nadal możesz znaleźć się na nagraniu: Utwór zawiera aż proszące się o chórki partie. Okrzyki “Master! Master!", a także zwykle śpiewane na koncertach przez fanów “Come crawling faster / Obey your master / Your life burns faster / Obey your master", czy nawet melodyjne “O-ooo-ooo!" idące wraz z łagodną solówką, no i najlepsze na koniec: SZYDERCZE ŚMIECHY  - tyle chyba możecie z siebie wydusić przed kamerką, lub do mikrofonu - wystarczy kilka osób, by już był efekt, a co cegiełka to cegiełka. Teoretycznie akceptujemy również inne instrumenty.. pianina, skrzypce, (trójkąt?!) - co kto potrafi. Jeśli będzie fajnie, może da radę to wpleść, ale w tym wypadku akurat wolimy niczego nie obiecywać, żeby z całości nie wyszedł np. folk ;] Ale to ma być zabawa przede wszystkim, więc nawet parę takich akcentów nie zaszkodzi na pewno.

3. W komentarzach określcie się, jeśli zamierzacie wziąć udział, tak informacyjnie. Im szybciej prześlecie swoje partie, tym szybciej całość zostanie zmontowana. Oczywiście osiągnięcie celu przed i publikacja gotowego coveru na 3. marca byłoby idealne, ale to już zależy od Was.

Źródło: http://www.deathmagnetic.pl/inne/akcja-zagrajmy-master-of-puppets-na-jego-25-rocznice/