Coma rządzi!

Newsy
Coma rządzi!

Doskonała passa zespołu Coma trwa w najlepsze! W najnowszym zestawieniu OLIS - najlepiej sprzedających się płyt w Polsce - w pierwszej dziesiątce znalazły się aż dwie płyty zespołu: na miejscu drugim Coma "Symfonicznie" oraz na pozycji siódmej anglojęzyczny album "Excess".

"Symfonicznie" to zapis koncertu, który odbył się 23.06.2009 na Targu Węglowym w Gdańsku. Coma wystąpiła wtedy z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich i wykonała najważniejsze utwory ze swojego dorobku.  "Excess" to anglojęzyczna płyta Comy, która ukazała się również w całej Europie 11 października 2010 roku. Na płycie znajduje się 9 kompozycji z albumu "Hipertrofia" zaśpiewanych po angielsku oraz 3 dodatkowe, premierowe utwory. "Excess" będzie dostępny także w USA i Rosji - album jak dotąd zbiera bardzo dobre recenzje w prestiżowych, zagranicznych pismach.
Płytę "Symfonicznie" promuje klip nakręcony do utworu "Zamęt":

"F.T.M.O." to premierowy utwór promujący "Excess", do którego również powstał teledysk:

To nie koniec dobrych wiadomości. Trasa Power Off Coma od ponad miesiąca przyciąga do klubów, teatrów, filharmonii tłumy fanów oraz wszystkich chętnych zobaczyć ten wyjątkowy spektakl muzyczny łączący klasykę z rockowym brzmieniem.

Każdy kto uczestniczył już wydarzeniu Power Off Coma, miał możliwość poznania Comy, jej dorobku muzycznego zupełnie z innej strony. Nowe aranżacje, klasyczne instrumenty, specjalnie przygotowana oprawa świetlna, starannie dobrane nagłośnienie, miejsca oraz klimat, który integrował zespół z widownią... Wszystko to powodowało, że każdy koncert kończył się owacją na stojąco. Recenzje dziennikarzy i fanów po koncertach też dawały temu wyraz.

W związku z tym, że koncerty z trasy Power Off cieszą się tak dużą popularnością, że bilety wyprzedają się na długo przed planowaną datą koncertu, zespół wraz z organizatorami postanowił ponownie zagrać aż w trzech miastach- Warszawie, Łodzi i Wrocławiu
Aktualny plan trasy przedstawia się następująco:

27.11 Warszawa - Palladium
28.11 Białystok - Kino Pokój
02.12 Zielona Góra - Teatr Lubuski
03.12 Wrocław - Klub ETER
04.12 Głogów - Miejski Ośrodek Kultury5.12. Warszawa Palladium
18.12 Łódź - Klub Wytwórnia
19.12 Wrocław- Klub Eter

Magazyn Gitarzysta jest patronem płyt "Symfonicznie", "Excess", jak i akustycznej trasy koncertowej zespołu Coma.