Chaz DePaolo na trasie po Polsce

Newsy
Chaz DePaolo na trasie po Polsce

Podczas tej trasy - Chaz DePaolo będzie pracował nad płytą live, która zostanie nagrana w Radiu PIK w Bydgoszczy. Sztandarowym utworem na tym krążku będzie pozycja "One night in Warsaw".

9.09 Czechowice Dziedzice
10.09 Częstochowa
11.09 Kluczbork
12.09 Ozimek
14.09 Biała Podlaska
15.09 Przemyśl
16.09 Krosno - Galicja Blues Festival
17.09 Krosno - Galicja Blues Festival
18.09 Krosno - Galicja Blues Festival
19.09 Kłobuck
20.09 Warka
21.09 Bydgoszcz Live Performance Radio PIK and recording of Live CD
22.09 Poznań - Blue Note
23.09 Bytów

CHAZ DE PAOLO - U.S.A. Grając, jak nazywa, 'Electric Style Of Blues' oraz mieszkając 2 mile od Nowego Jorku, jest znanym w Europie zachodniej oraz USA gitarzystą Bluesowo-rockowym.

Chaz
koncertował w USA, Kanadzie oraz Europie. Jak sam o sobie mówi "gram tradycyjne bluesowe kompozycje z rockowym czuciem".
W amerykańskiej telewizji "Fox News" oraz brytyjskiej BBC nazwany został jednym z największych talentów elektrycznego bluesa XXI wieku.

Chaz współpracował na scenie z takimi artystami jak:
Commander Cody, Bernard Purdie, Buddy Miles, Jose Feliciano, Harvey Brooks, Blue Lou Marini, Brian Downey, Pete Brown, Monster Mike Welch, Vince Converse oraz z legendarnymi Davidem Maxwellem, Stevem Phillipsem z The Notting Hillbilies oraz z nominowanym do nagrody Grammy Reesem Peoject. Chaz współpracował również z Sekcją Rytmiczną Groundhogs w składzie Ken Pustelnik i Pete Cruickshank. The "Hogs" nagrywali z Johnem Lee Hookerem oraz wspierającymi ich Little Walterem i Jimmym Reedem. Chaz gra na ponad 150 koncertach rocznie, głównie w USA i Europie.