Dom August Burns Red

Newsy
Dom August Burns Red
Amerykańska metalcore’owa formacja, która czerpie w swojej twórczości z ideologii chrześcijańskiej, przygotowuje się do wydania swojego pierwszego krążka DVD. Wiadomo już, że będzie on nosił tytuł "Home". 

Wydawnictwo ujrzy światło dziennie 28 września za sprawą Solid State Records, a fani już teraz mogą składać na nie zamówienia. Najszybsi mogą liczyć na bonusy takie jak koszulki, plakaty, książeczki z autografami, a nawet poszewki na poduszki.

Koncert zarejestrowany z myślą o DVD miał miejsce 4 czerwca w Pensylwanii. Na krążku można będzie znaleźć także urywki z wielu występów międzynarodowych.

Gitarzysta grupy JB Brubaker: "Pierwszy raz graliśmy koncert w Pensylwanii w 2003 roku. Od tego czasu mieliśmy tyle szczęścia, że udało nam się grać koncerty na całym świecie. Ale kiedy przyszedł czas na nagranie naszego pierwszego krążka DVD, jednym właściwym wyjściem był powrót do tego miejsca gdzie wszystko się zaczęło. To było naprawdę fajne, że na koncert przyjechali ludzie zarówno z daleka jak i ci z miasta, z którymi kiedyś się bawiliśmy i dorastaliśmy. To było niezapomniane grać dla naszych rodzin i przyjaciół, którzy wspierają nas od samego początku".

Tracklista "Home":

01. Intro

02. Back Burner

03. Whitewashed

04. Your Little Suburbia Is In Ruins

05. The Eleventh Hour

06. Meddler

07. Truth Of A Liar

08. Mariana's Trench

09. Thirty And Seven

10. Existence

11. Meridian

12. Shot Below The Belt

13. Up Against The Ropes

14. Composure

15. The Seventh Trumpet

Poniżej można zobaczyć krótki trailer zapowiadający wydawnictwo.

 

(KK)