"Solo Życia" w tą sobotę!

Newsy
"Solo Życia" w tą sobotę!

18 września 2010 r. o godz. 16.00 w Muszli Koncertowej Parku Saskiego w Lublinie rozpocznie się finałowy koncert szóstego festiwalu "Solo Życia". Festiwal to jedyne tego typu wydarzenie muzyczne w Europie. W tym roku oprócz finału międzynarodowego konkursu "Solo Życia" na scenie festiwalowej pojawią się gwiazdy muzyki - Zbigniew Hołdys oraz zespół SBB. Hasłem festiwalu podobnie jak w ubiegłym roku jest Lepiej grać niż pić lub ćpać.

Celem przedsięwzięcia jest udzielanie pomocy zdolnym lecz nieznanym instrumentalistom. Ponieważ inne konkursy muzyczne przeznaczone są jedynie dla zespołów lub wokalistów, więc nasz Konkurs stał się dla wielkiej liczby dobrych a nieznanych muzyków wielką szansą na to, aby nieprzeciętne umiejętności i talent zaowocowały w przyszłości podjęciem profesjonalnej działalności artystycznej. Podczas Festiwalu uczestnicy mają również możliwość konfrontowania swoich umiejętności z wirtuozerią najlepszych instrumentalistów w naszym kraju. Corocznie uczestniczą w niej gwiazdy polskiej estrady. Dodatkowym celem imprezy jest propagowanie stylu życia wolnego od uzależnień, dlatego hasłem Festiwalu podobnie jak w ubiegłym roku jest Lepiej grać niż pić lub ćpać.


Największe hurtownie i sklepy muzyczne w Polsce widząc sens naszego przedsięwzięcia corocznie wspierają nasz Festiwal, przeznaczając na nagrody dla finalistów profesjonalne instrumenty i akcesoria muzyczne.

Jak zapewne Państwo zauważyliście, nasz festiwal co roku jest atrakcyjniejszy, ciekawszy i błyskawicznie wzrasta jego znaczenie w naszym kraju. Olbrzymia ilość uczestników konkursu z kraju i z zza granicy, cenne nagrody ufundowane przez największe firmy muzyczne w Polsce, tłumy widzów na koncertach festiwalowych a także pełne zachwytu relacje medialne są dowodem na to, że "Solo Życia" stało się jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce.

Więcej informacji na temat tegorocznego festiwalu "Solo Życia" i jego poprzednich edycji można znaleźć na stronie internetowej www.jurecki.art.pl

Serdecznie zapraszamy 18.09. 2010 do Lublina na festiwal "Solo Życia".

WSTĘP WOLNY!!!