Nastał czas "Libido"

Newsy
Nastał czas "Libido"
Częstochowski zespół Vena Valley zaczyna długo oczekiwaną promocję nowego singla, zatytułowanego "Libido". Wkrótce utwór zagości w stacjach radiowych, a już teraz można obejrzeć wideoklip do niego, autorstwa Grupy 13 (m.in. Behemoth, Kult, Edyta Górniak).
"Nastał dla nas długo oczekiwany czas promocji singla "Libido". Z radością i pełni natchnienia szykujemy już kolejny utwór, który wraz z "Libido" jest zapowiedzią nowej płyty" - mówi Justyna Krysiak, wokalistka Vena Valley.

Teledysk Vena Valley został zamieszczony na kanale Grupy 13 w serwisie You Tube i można go obejrzeć u nas:Baśniowy scenariusz jest autorstwa zespołu, zaś za reżyserię odpowiadają Dariusz Szermanowicz i Paweł Krawczyk. Brzmienie piosence nadali Marcin Limek i Piotr Matysiak (m.in. IRA, Carpe Diem, Carrion), a uczynili to w studiu Nine Six Studio Project w Radomiu.

"Libido" zapowiada drugi studyjny krążek Vena Valley, który prawdopodobnie ukaże się jeszcze w 2010 roku. Debiut częstochowian, "Playground", miał premierę w roku 2007. Muzycy zapowiadają, że ich nowe dzieło będzie się znacząco od niego różnić.

"Nowa płyta będzie się znacznie różnić od "Playground", przede wszystkim pod względem produkcji, jak i delikatnej zmiany stylistyki. Nie możemy się doczekać, by zdradzić kilka sekretów" - dodaje Justyna. "Na pewno będzie to potężna, energetyczna dawka rockowego grania. Chcę jednak uspokoić naszych słuchaczy, że VV nadal zostanie w swoim klimacie. Nie chcemy ślepo podążać za jakąś modą, ale czujemy też potrzebę zmian na płaszczyźnie muzycznej. Szykowane zmiany i rewolucje mogą być dużym zaskoczeniem" - dodaje Justyna.

Na planowanych koncertach fani zmian nie powinni się spodziewać. Vena Valley jak zawsze będzie koncentrować się na wykreowaniu wyjątkowej, magicznej atmosfery.
To nie koniec dobrych wieści dla fanów Vena Valley. Bajkowa opowieść, którą można podziwiać w klipie do "Libido", znajdzie swoją kontynuację w obrazie do następnego singla, o którym wspomniała już wokalistka. Wiadomo, że teledysk powstanie do piosenki "Koniec mój", a za realizację także będzie odpowiadać Grupa 13.
O zespole będzie na pewno słychać coraz więcej, bo sprawy menedżerskie wzięły w swoje ręce doświadczone w branży Żana Siaczyńska i Sabina Drozd (m.in. Moonlight). "Widzimy światełko w tunelu i nadal podążamy za naszym królikiem" - mówi żartobliwie Justyna Krysiak.